Klausos praradimo terapija

Klausos praradimas gali atsirasti dėl įvairių priežasčių. Jis gali vystytis palaipsniui arba atsirasti staiga. Vieni klausos praradimo tipai yra išgydomi, kiti – ne. Nepaisant to, šiuolaikinės technologijos gali padėti klausos sutrikimų turintiems žmonėms.

Sužinokite daugiau apie klausos praradimo terapijos tipus.

Klausos aparatų technologijos

Vienas iš populiariausių klausos praradimo terapijos būdų yra garsą stiprinančių prietaisų naudojimas. Tarp tokių prietaisų yra ir klausos aparatai, kurie pagerina garso suvokimą.

Kiekvienas klausos praradimo atvejis yra išskirtinis. Klausos priežiūros specialistas padės išsirinkti labiausiai jums tinkantį klausos praradimo terapijos būdą ir pritaikyti būtent jums tinkančią technologiją.

Ar galima išgydyti klausos praradimą klausos aparatais?

Klausos aparatai klausos praradimo neišgydys. Jų pagrindinė funkcija – garsų stiprinimas iki tam tikro lygio, padarant juos suvokiamais.

Naujai klausos aparatus naudoti pradėję žmonės pripažįsta, kad priprasti prie įrenginių dažniausiai užtrunka kelias savaitės. Tai dažniausia reakcija, tačiau kai kurie prie sustiprėjusio garso prisitaiko greičiau.

Palaipsniui, kol žmogus iš naujo pratinasi prie aplinkinio pasaulio garsų, klausos aparatų nešiojimas tampa natūraliu ir nepastebimu.

„ReSound“ bimodalinis klausos sprendimas

Bimodalinis požiūris į klausos priežiūrą – tai kochlearinio implanto naudojimas vienoje ausyje, ir klausos aparato – kitoje. Kartu su tarptautiniu implantuojamų klausos įrenginių lydere, kompanija „Cochlear“, subūrėme „Smart Hearing Alliance“ partnerystę ir pristatėme „Smart“ bimodalinį klausos sprendimą.

Sužinoti daugiau

Pradėkite gydyti klausos praradimą kuo anksčiau

Atidėliojant klausos praradimo gydymą, pablogėja jūsų bendravimo kokybė su šeima ir draugais. Jūs pradedate jaustis vieniši.

Taip pat, tyrimais nustatyta, kad klausos praradimo savalaikis gydymas arba kompensavimas prisideda prie kognityvinių gebėjimų išsaugojimo ir tobulinimo.

Jeigu manote, kad galimai turite klausos sutrikimų, susisiekite su klausos priežiūros specialistu jau šiandien.