Inovatyvūs klausos sprendimai

Klausą kompensuoti padedančios priemonės parenkamos atsižvelgiant į asmeninius poreikius. „ReSound“ klausos aparatai, bevieliai priedai ir programėlės leidžia vėl mėgautis garso kokybe ir lengvai prisitaikyti prie skirtingų akustinių situacijų. Pasinaudokite ir jums priklausančiomis kompensacijomis. Esame sudarę sutartį su Valstybinėmis ligonių kasomis, todėl galite įsigyti ir 100 % kompensuojamus kokybiškus klausos aparatus.

Klausos aparatų tipai

Klausos aparatai yra skirtingų tipų. Renkantis labiausiai tinkantį, svarbu atsižvelgti į klausos praradimo laipsnį, gyvenimo būdą bei individualius pageidavimus dėl spalvos ir modelio. Sužinokite daugiau apie šiuolaikinius klausos aparatų tipus.

Sužinoti daugiau apie klausos aparatų tipus

Klausos aparato pasirinkimas

Renkantis klausos aparatą, skirkite tam didelį dėmesį. Ieškant idealaus klausos aparato, atsižvelkite į savo gyvenimo būdą ir garsines situacijas, kuriose jūs dažniausiai būnate. Kuris klausos aparatas tiks būtent jums?

Sužinokite daugiau, kaip išsirinkti klausos aparatą

Investicija, kuri atsiperka

„ReSound“ klausos aparatai, kuriuos kuriant panaudotos inovatyviausios šiuolaikinės technologijos, yra puiki investicija į jūsų klausą ir gyvenimo kokybę. Klausos aparato kaina ir tipas priklauso nuo daugelis faktorių – sužinokite daugiau, ko galite tikėtis, investavus į klausos aparatą.

Klausos aparatų kainos

Beveik nepastebimi

Nepaisant mažo dydžio, „ReSound“ klausos aparatuose telpa daugybė naujausių technologijų. Būtent dėl jų garso kokybė yra tokia aukšta, o įrenginių korpusas kompaktiškas ir nepastebimas. Lengvai bendraukite su draugais jaukioje kavinėje, žaiskite su anūkais parke – su „ReSound“ darykite tai, ką mėgstate. Kokybiški „ReSound“ klausos aparatai jums padės girdėti geriau ir nuveikti daugiau.

Peržiūrėkite mūsų klausos aparatus

Personalizuokite girdimąjį suvokimą

Pasinaudokite moderniomis „ReSound“ programėlėmis savo telefone – klausos aparatus galėsite lengvai ir nepastebimai valdyti ir personalizuoti.

Susipažinkite su mūsų programėlėmis

Girdėti padedantys priedai

Dar labiau išplėsti klausos galimybes padeda bevielių „ReSound“ priedų pasirinkimas. Jie suderinti su „ReSound“ klausos aparatais, todėl veikia sklandžiai ir patikimai. Išsirinkite savo gyvenimo būdui labiausiai tinkantį priedą.

Peržiūrėkite mūsų priedus

Rasti specialistą

Išsamiausios informacijos apie klausos aparatus jums suteiks gydytojas surdologas. Pasikonsultuoti galite ir su mūsų sepcialistais, paskambinę telefonu +370 675 92622.