Kaip išsirinkti klausos aparatą

Šiuolaikiniai klausos aparatai yra patogūs, jų dizainas toks, kad aparatai būtų nepastebimi, o viduje – didelis parinkčių rinkinys. Neabejotinai, klausos priežiūros specialistas padės kiekvienam rasti tobuliausiai tinkantį įrenginį. Tačiau paskutinis žodis visada yra jūsų. Kaip gi išsirinkti klausos aparatą? Pradžiai jums reikia apibrėžti savo individualius poreikius, aptarti su specialistu visas smulkmenas, ir jis galės parekomenduoti jums tuos modelius, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Klausos aparatų tipai

Klausos aparatų modelių yra labai daug. Jie skiriasi pagal dydžius, spalvas, specifines parinktis ir pajungimo būdus. Specialistas surdologas gali jums padėti išrinkti klausos aparatą, geriausiai atitinkantį jūsų gyvenimo būdą bei poreikius.

Sužinoti daugiau

Gyvenimo būdas ir garsinių aplinkų tipai

Renkantis klausos aparatą svarbu įsivardinti, koks yra jūsų gyvenimo būdas ir kokiose akustinėse situacijose bei aplinkose jūs dažniausiai būnate. Tad pagalvokite, kokį gyvenimo būdą jūs propaguojate?

Aktyvus gyvenimo būdas

Jūs aktyviai dirbate, per dieną bendraujate su daugybe žmonių, dažnai lankotės visuomeninėse vietose, triukšminguose restoranuose, sporto rungtynėse arba koncertuose.

Nuosaikus gyvenimo būdas

Jūs labai vertinate bendravimą nedidelėse grupėse. Pramogoms jūs renkatės apsipirkimą arba apsilankymą teatre.

Ramus gyvenimo būdas

Daugiausiai laiko praleidžiate tylioje aplinkoje, o bendrauti labiausiai patinka kalbantis akis į akį.

Mėgstami užsiėmimai

Kartu su šeima ir draugais mėgstate lankytis koncertuose, restoranuose. Jums patinka užsiėmimai sporto klube arba bėgioti miške, klausantis muzikos, perduodamos tiesiogiai per jūsų klausos aparatą. Jūs galite būti tikras, kad „ReSound“ įrenginiai prisitaikys prie jūsų kasdieninių užduočių ir laisvalaikio formų, nepriklausomai nuo to, kur ir ką veikiate visą dieną.

Lengvas personalizavimas

Galėsite įvertinti programėlės, kuria galite nepastebimai valdyti savo klausos aparatą bet kuriuo metu, naudojimo privalumus.

Garsų perdavimas

Jums labai svarbu turėti galimybę atsipalaiduoti ir drauge su artimaisiais mėgautis televizoriaus ar vaizdo įrašų žiūrėjimu, muzikos klausymu. Garso perdavimas į klausos aparatus iš šių įrenginių suteiks daugiau patogumo jūsų gyvenimui.

Klausos aparatų kainos

Klausos aparatų kaina priklauso nuo pasirinkto modelio, technologijų ir parinkčių. Klausos priežiūros specialisto pagalba ir įvairios paslaugos – tai, ką įsigyjate pirkdami klausos aparatą. Dažnai tai iš karto įskaičiuojama į kainą. Taip pat kaina priklauso nuo jūsų šalyje galiojančios sveikatos apsaugos sistemos ir draudimo politikos.

Visi šie veiksniai daro didelę įtaką kainai, todėl iki konsultacijos su specialistu visada sunku nurodyti tikslią jums labiausiai tinkančio klausos aparato kainą.

Sužinoti daugiau apie klausos aparatų kainas

Konsultavimasis su specialistu

Apsilankymas pas specialistą, renkantis klausos aparatą, yra labai svarbus. Specialistai praėjo profesinius mokymus, suteikiančius teisę teikti savo pacientams asmenines ir detalias rekomendacijas dėl klausos aparatų privalumų pilno išnaudojimo. Jūsų specialistas padės išsirinkti modelį, kuris geriausiai tinka jūsų gyvenimo būdui, klausos praradimo laipsniui ir atitinka finansines galimybes.

Klausos priežiūros specialistų tipai

Kaip vyksta pirmoji konsultacija?

Yra paprastas ir neskausmingas būdas jūsų klausos būsenai nustatyti ir sužinoti, kaip ją pagerinti – apsilankyti pas specialistą ir atlikti klausos patikrą. Prieš testo atlikimą jūs aptarsite akustines situacijas, kurių metu jūs pradėjote jausti diskomfortą. Paskui specialistas apžiūrės jūsų ausį, kad įsitikintų, jog ausis nėra pažeista.