„ReSound“ bimodalinis klausos sprendimas

Dar didesnės galimybės su „smart“ klausos sprendimais

Kartu su implantuojamųjų klausos įrenginių lydere pasaulyje, kompanija „Cochlear“, sukūrėme „Smart Hearing Alliance“ sąjungą. Sujungus didžiulę technologijų kūrimo ir produktų gaminimo patirtį, 2017 m. su pasididžiavimu pristatėme pasauliui išskirtinį bimodalinį klausos sprendimą, neturintį atitikmens rinkoje. Mes sujungėme du skirtingus, bet puikiai tarpusavyje veikiančius įrenginius, kurie suteikia pilnavertį girdimąjį suvokimą su „Sukurta naudoti su iPhone“ parinktimi.

Kas yra bimodalinis klausos sprendimas?

Klausos aparatų ir implantų derinimas

Bimodalinis požiūris į klausos priežiūrą – tai kochlearinio implanto naudojimas vienoje ausyje, ir klausos aparato – kitoje.

Ne kartą įrodyta, kad žmonės su kochleariniu implantu gali atrasti dar daugiau privalumų, derinant implantą su klausos aparatu. Šio suderinimo būdo privalumai:

  • puiki garso kokybė,
  • garso šaltinio nustatymas (erdvinis suvokimas),
  • puikus kalbos supratimas triukšmingoje aplinkoje,
  • mėgavimasis muzika.

Kas yra „Smart“ bimodalinis klausos sprendimas?

Kartu su „Cochlear“ mes siūlome jums pirmąjį, atitikmens neturintį „Smart“ bimodalinį klausos sprendimą, kuris turi „Sukurta naudoti su iPhone“ parinktį.

Tai reiškia, kad susiejus „Cochlear™ Nucleus 7®“ garso procesorių ir „ReSound LiNX 3D“ klausos aparatą, galėsite mėgautis naujomis galimybėmis – valdyti nustatymus telefone ir tiesiogiai abiem ausim perduoti garso signalus iš susietų „Apple“ įrenginių.

Norėtumėte sužinoti daugiau?

Kreipkitės į specialistą jau dabar! Norėdami pasikonsultuoti dėl klausos aparatų, skambinkite mums tel.  +370 675 92622 arba parašyite laišką info@medicalprogress.lt