Naudotojų atsiliepimai

Verslininkas James Raath pasakoja apie „ReSound ENZO2“, pakeitusį jo gyvenimą.

Helen Picarella, dalinasi kasdiene patirtimi, kaip ji, naudodamasi „ReSound ENZO2“, gali skambinti ir kalbėtis telefonu net vairuodama automobilį.

Jonathan Shackleton dalijasi įspūdžiais, kaip jis, naudodamasis klausos aparatu „ReSound ENZO2“, keliavo po Antarktidą.

„ReSound ENZO2“ parinktys

Kokybiškas skambėjimas

Išgirskite kiekvieną žodį. Jauskite, iš kur sklinda garsas. Atsirinkite tai, ką norite išgirsti. Mėgaukitės prigimtine klausa.

„ReSound ENZO2“ yra pats galingiausias klausos aparatas pasaulyje. Jis suteikia galimybę girdėti kokybiškai, be triukšmo ar aido – tai aiškus ir tikslus garsas bet kokioje akustinėje aplinkoje.

Erdvinis suvokimas

„ReSound ENZO2“ pristato naują erdvinio suvokimo technologiją, kuri padeda susivokti erdvėje. Jūs galėsite girdėti būtent tuos garsus, kuriuos ir norite išgirsti, neprarandant realybės jausmo.

Išmanioji klausa

„ReSound ENZO2“ klausos aparatai yra labai kompaktiška didelės galios klausos aparatūra, sukurta sunkaus ir stipraus klausos netekimo kompensavimui. Su „ReSound ENZO2“ padeda lengvai girdėti bet kokius garsus, nepriklausomai nuo jų šaltinio vietos. Be to, naudojantis šiais klausos aparatais, lengviau įvertinti įvairias pasirinkimo galimybes ir sužinoti, kaip paprasta jas pritaikyti prie savo klausos.

Kuriant gaminių liniją „ReSound išmanioji klausa“, buvo siekiama pasiūlyti sprendimus, pritaikytus prie skirtingų žmonių gyvenimo būdo, kad juos naudojantys asmenys galėtų mėgautis kiekviena akimirka, su malonumu ir pilnavertiškai dalyvauti juos supančiame gyvenime.

Tiesioginis ryšys ir bevielės galimybės

Su parinktimi „Sukurta naudoti su iPhone“ (MFI) galite perkelti telefono skambučius, muziką ir kitus garso signalus iš savo „iPhone“, „iPad“ ar „iPod touch“ tiesiogiai į savo klausos aparatą, t. y. galite paversti savo prietaisus bevielėmis stereo ausinėmis. O jei esate „Android“ arba bet kurio kito, turinčio įdiegta „Bluetooth“ funkciją išmaniojo telefono naudotojas, tai galite perkelti telefono skambučius, muziką ir kitus garso signalus naudodami „ReSound Phone Clip+“ bevielį priedą.

Bevieliai priedai

Su „ReSound ENZO2“ galite visapusiškai pasinaudoti „ReSound“ bevielio ryšio priedais, t. y. tiesiogine garso perdavimo funkcija, nepastebimu valdymu ir geresniu kalbos supratimu triukšmingoje aplinkoje ar didesniu atstumu.

Girdimojo suvokimo personalizavimo galimybės ir įrenginių paieška

Garsas greitai pasikeičia, kad prisitaikytų prie to, kas vyksta aplink jus. Pasirinkite garsą, kuris tinka jums. Lengvai raskite klausos aparatą, jeigu jį pametėte. Lengvai keiskite nustatymus, lyg paprasčiausiai tikrintumėte žinutes telefone.

„Resound Smart“ programėlė

Su „Premium“ klasės „ReSound Smart“ programėle galite valdyti savo „ReSound ENZO2“ nustatymus tiesiogiai savo „iPhone“ arba susiejamo „Android“ išmaniojo telefono ekrane. Be to, jis susiejamas su „Apple Watch“.

„ReSound Smart“ programėlėje taip pat yra trys naujos galimybės, specialiai skirtos „ReSound ENZO2“, su kuriomis galite maksimaliai optimizuoti jūsų girdimąjį suvokimą.

„iSolate nanotech“ sluoksnis

Nepriklausomai nuo jūsų klausos aparatų pasirinkto modelio, kiekvienas „ReSound ENZO2“ komponentas padengtas specialiu „iSolate nanotech“ sluoksniu, kuris suteikia įrenginiui patvarumo ir patikimumo.

Spalvų paletė

„ReSound ENZO2“ klausos aparatai gaminami 10 spalvų, todėl jūs lengvai galėsite išsirinkti jums tikrai patinkantį.

Baterijos tipas

„ReSound ENZO2“ turi galingą 675-ą bateriją. Jei jums reikia mažesnio stiprumo, tuomet jūs tą pačią kokybę pasieksite su 13-ų baterijos modeliu.

Tikslus, aiškus garsas bet kurioje aplinkoje

„ReSound ENZO2“ leidžia mėgautis sustiprintu, subalansuotu ir aiškiu garsu bet kurioje akustinėje aplinkoje. Naudodamiesi galingiausiais klausos aparatais žmonės, turintys gilų ir stiprų klausos praradimą, gali pajusti visus pranašumus, kurių neturėjo ankstesni aparatai. Išskirtinė funkcija „Erdvinis suvokimas“ padeda pasiekti ne tik norimą garsumą, bet ir pagerinti erdvinį suvokimą.

Tiesioginis ryšys su mėgstamiausiais įrenginiais

„ReSound ENZO2“ yra vienintelis labai galingas klausos aparatas, turintis funkciją MFI (sukurta naudoti su „iPhone“). Tai reiškia, kad „ENZO2“ yra išskirtinis kompaktiškas sprendimas, kuris suteikia galimybę perkelti telefono skambučius, muziką ar bet kurį garso įrašą iš savo „iPhone“, „iPad“ ar „iPod Touch“ tiesiogiai į klausos aparatus be papildomų priedų.

Jei turite „Android“ ar kitą išmanųjį telefoną su „Bluetooth“ funkcija, tai bet kurį garso įrašą galite perkelti naudodami „ReSound Phone Clip+“ priedą.

Su „ReSound ENZO2“ patogu tiesiogiai prisijungti prie bet kurio bevielio „ReSound“ priedo ir naudotis visais tiesioginio garso ryšio ir nepastebimo valdymo privalumais.

Bevieliai priedai

Nepastebimi nustatymai išmaniajame telefone

Su moderniausia „ReSound Smart™“ programėle, pelniusia daugybę apdovanojimų, galėsite „ReSound ENZO2“ klausos aparatus nustatyti pagal savo poreikius ir norus. Naudodamiesi šia programėle, jūs lengvai nustatysite garso lygį, aukštus dažnius ir bosą. Išsaugokite savo nustatymus, pasižymėkite jų buvimo vietą ir režimai automatiškai keisis priklausomai nuo to, kur jūs esate. Visa tai be jokio prisilietimo arba nepageidaujamo dėmesio atkreipimo į klausos aparatą. Be viso to, galia naudotis paieškos funkcija ir lengvai nustatyti savo aparato buvimo vietą (jo praradimo atveju). „ReSound Smart“ programėlė susiejama ir su „Apple Watch“.

„ReSound Smart“ programėlė

Patogūs, kompaktiški ir patikimi

„ReSound ENZO2“ yra pats galingiausias, labai mažas ir patogus nešioti klausos aparatas. Jis pasižymi puikiomis nustatymų galimybėmis. Be to, šie klausos aparatai gaminami net 10 spalvų, todėl galima išsirinkti labiausiai patinkantį.

Modeliai yra patikimi ir patvarūs. Kiekviena klausos aparato detalė yra padengta „iSolate“ nanotechnologijų sluoksniu, apsaugančiu įrenginį nuo drėgmės, ausų sieros ir dulkių.

Galimi modeliai

BTE užausinis klausos aparatas

„ReSound ENZO²“ yra užausinio modelio klausos aparatas, galima rinktis labiausiai patinkančią korpuso spalvą iš dešimties galimų variantų. Šie klausos aparatai atitinka ne tik reikalavimus, bet ir pageidavimus.

Sužinoti daugiau

Norėtumėte sužinoti daugiau?

Kreipkitės į specialistą jau dabar! Mes padėsime jums surasti klausos priežiūros specialistą jūsų ar artimiausiame mieste.