Pats geriausias galimas garsas

Erdvinis „ReSound“ garsas reiškia, kad garsą girdėsite 360 laipsnių kampu. Šiuos klausos aparatus dėvintiems žmonėms jau nereikia pasukti galvą ar atsisukti visu kūnu, kad galėtų išgirsti kalbantį asmenį.

Mūsų „Spatial Sense“ (erdvinis pajutimas) technologija suteikia aiškų ir natūralų supančių garsų pojūtį. Sudėtingesnėmis klausymo situacijomis „Binaural Directionality III“ funkcija užtikrina, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, ką norite, neprarandant ryšio su supančia erdve.

Aparatų garso apdorojimas stimuliuoja natūralios ausies veikimą, kad kalbos atrodytų aiškesnės ir užtikrintų turtingesnį, ryškesnį garsą.

50%

Iki 50% geresnis kalbos supratimas įvairiose aplinkose

80%

Išgirskite 80% daugiau jus supančių garsų.

40%

Triukšme supraskite 40% daugiau kalbos.

Nenorite nuolat keisti baterijų?

„ReSound LiNX 3D“ įkraunamas klausos aparatas yra patogi ir ekonomiška alternatyva. Jūs visą dieną galėsite džiaugtis puikia garso kokybe, prisijungti prie mėgstamiausių prietaisų, naudotis papildoma pagalba per „ReSound Assist“ aplikaciją ir pamiršti apie būtinybę reguliariai keisti baterijas.

Norėtumėte sužinoti daugiau?

Kreipkitės į specialistą jau dabar! Mes padėsime jums surasti klausos priežiūros specialistą jūsų ar artimiausiame mieste.