Audiologija

Aktyviai dalyvaukite pokalbyje

„ReSound LiNX²“ padės jums sutelkti dėmesį į su jumis kalbančių žmonių balsus net ir triukšmingoje aplinkoje.

Kaip parodė tyrimai, „ReSound LiNX²“ užtikrina iki 30 proc. geresnį kalbos aiškumą, lyginant su kitais rinkoje pristatomais „Premium“ klasės klausos aparatais. Be to, binauralinis kryptingumas ir erdvinio garso suvokimo technologija užtikrina geresnį smegenų klausos centrų, atsakingų už įeinančių signalų apdorojimą, darbą. Jūs galėsite girdėti visą aplinkinio pasaulio garsų paletę ir lengvai dalyvauti pokalbiuose.

„ReSound LiNX²“ klausos aparatų linijoje yra platus modelių pasirinkimas. Jie tinka 90 proc. klausos praradimo korekcijų atvejų.

Lengvai prijungiama

Su „ReSound LiNX²“ prisijunkite, bendraukite ir dalyvaukite ten, kur tik jums įdomu

Įsivaizduokite – jūsų mėgstamos muzikos arba filmo kokybiškas stereo garsas iš „iPhone“, „iPad“ arba „iPod Touch“ dabar gali būti pritaikytas prie jūsų klausos lygio ir perduotas tiesiogiai į jūsų klausos aparatą. Nuo šiol jūs turite galimybę lengvai skambinti telefonu ir su artimaisiais bendrauti kalbėdami su vaizdu. Arba sportuojant naudotis sportuojantiems skirta išmaniojo telefono programėle ir taip girdėti motyvuojantį trenerio balsą.

„ReSound LiNX²“ leidžia mėgautis visomis šiomis parinktimis be laidų ir be papildomų ant kaklo nešiojamų priedų. Garsas perduodamas tiesiogiai iš „Apple“ įrenginio į klausos aparatą, tuo pačiu paverčiant jūsų klausos aparatus bevielėmis stereo ausinėmis.

„ReSound LiNX²“ – tai klausos aparatas, kuris turi „Made for iPhone“ („Sukurta naudoti su iPhone“) parinktį, kuri leidžia tiesiogiai susieti „iPhone“, „iPad“ arba „iPod Touch“ su klausos aparatais, paverčiant juos „Bluetooth“ stereo ausinėmis.

„Android“ naudotojams

Jeigu naudojatės „Android“ sistemomis, vienas paprastas priedas gali paversti jūsų „ReSound“ klausos aparatus bevielėmis stereo ausinėmis. „ReSound Phone Clip+“ priedas leidžia „ReSound“ klausos aparatus naudoti kaip „Bluetooth“ stereo laisvų rankų įrangą.

„ReSound Phone Clip+“

Programėlės

Valdykite klausos aparatus tiesiogiai išmaniojo telefono ekrane

Personalizuokite „ReSound LiNX²“ klausos aparatų nustatymus su „ReSound Smart“ programėle ir taip kone tobulai pritaikykite juos prie savo poreikių.

Greitai reguliuokite garsumą, aukštų, vidutinių ir žemų dažnių lygį, perjunginėkite programas arba reguliuokite priedų garso lygį. Kurkite mėgstamiausių nustatymų rinkinius ir išsaugokite juos, kad galėtumėte panaudoti tam tikrose vietose, pavyzdžiui, darbe arba mėgstamiausiame restorane. Visi šie veiksmai nereikalaus prisilietimo ir dėmesio atkreipimo į jūsų klausos įrenginius.

Negalite rasti savo klausos aparato? Ne problema. Pasinaudoję mūsų paieškos funkcija, jūs galėsite lengvai nustatyti jo buvimo vietą.

„ReSound Smart“ programėlė

 

ReSound-Smart-app-man-with-phone

„ReSound LiNX²“ su programėle , padedančia išvengti spengimo

„ReSound LiNX²“ apjungia pažangius ausų spengimo gydymo metodus ir visas naujausias „Smart klausa“ aparatų technologijas. Jeigu jus kamuoja ausų ūžimas ar spengimas, „ReSound LiNX²“ nukreipia dėmesį į įdiegtus garsus ir padeda pasijausti geriau.

„ReSound Relief“ programėlė

 

Dizainas

Išsirinkite jums tinkantį modelį ir spalvą

Šiuolaikiški, nepastebimi ir patikimi „ReSound LiNX²“ klausos aparatai yra įvairiausių modelių ir spalvų. Jūs tikrai rasite modelį, atitinkantį būtent jūsų gyvenimo būdą.

„ReSound LiNX²“ yra sukurtas iš aukštos kokybės, patvarių medžiagų. Kiekvienas klausos aparato komponentas yra padengtas „iSolate nanotech“ sluoksniu iš išorės ir vidaus ir taip apsaugotas nuo drėgmės, dulkių bei prakaito.

Modeliai

Mūsų klausos aparatai sukurti atsižvelgiant į individualius žmonių poreikius.
Sužinokite daugiau apie įvairius klausos aparatų modelius.

RIE
Su indukciniu imtuvu

BTE
Užausinis

Modelių RIE ir BTE spalvų paletė

Norėtumėte sužinoti daugiau?

Kreipkitės į specialistą jau dabar! Mes padėsime jums surasti klausos priežiūros specialistą jūsų ar artimiausiame mieste.