„Match” – aparatai, kurie tinka visiems

Klausos aparatai „ReSound Match™“ apjungia visus privalumus: gerą skaitmeninį skambėjimą, patogų dizainą, paprastą naudojimą, ilgą tarnavimo laiką ir patikimumą. Ir visa tai už patrauklią kainą.

Pritaikyti jūsų gyvenimo ritmui

Gyvenimas yra aktyvus, kiekvieną dieną patiriame įvairių situacijų, kuriose gausu netikėtų ir tylių garsų. „ReSound Match™“ turi įrenginio programavimo funkciją su įdiegta galimybe vieno mygtuko paspaudimu keisti programas triukšmingose aplinkose. Taip pat šiuose klausos aparatuose yra įdiegta indukcinė ritė, kuri didina garso sustiprėjimą ir pagerina kalbos suvokimą.

Kad ir ką bedarytumėt – žiūrėtumėte filmą kino salėje, susitikinėtumėte su draugais, stebėtumėte savo mėgstamos komandos rungtynes, – su „ReSound Match™“ garantuotai patirsite ryškiausius potyrius.

Lengvai valdomi ir patogūs

„ReSound Match™“ yra lengvai valdomas ir nepaprastai patogus. Įjungus šį klausos aparatą, aplinkos triukšmas slopinamas, o skaitmeninės technologijos užtikrina komfortišką ir stabilų garsą. Jūsų netrukdys staigūs ir stiprūs garsai. Jokių papildomų trikdžių. „ReSound Match™“ užtikrina aukštą garso kokybę, komfortišką naudojimą ir ilgą bei patikimą baterijos tarnavimo laiką. Todėl mes manome, kad tai optimaliai jums tinkantis sprendimas.

Norėtumėte sužinoti daugiau?

Kreipkitės į specialistą jau dabar! Mes padėsime jums surasti klausos priežiūros specialistą jūsų ar artimiausiame mieste.