Kodėl verta rinktis „ReSound“ savo vaikui?

Su „ReSound“ klausos aparatais jūsų vaikas jausis pilnaverčiu jį supančio pasaulio nariu. Jis galės puikiai suprasti kalbančiuosius, girdės visus jį kasdieniniame gyvenime supančius garsus.

Mūsų filosofija

„ReSound Up Smart“ parinktys

„Surround Sound“ iš „ReSound“

„SurrounSound“ iš „ReSound“ kartu su šiuolaikinėmis pediatrinėmis technologijomis užtikrina nepriekaištingai švarų ir komfortišką skambesį net aukščiausiais garsumo lygiais bei leidžia nustatyti garso šaltinio buvimo vietą įvairiomis akustinėmis situacijomis.

Tiesioginis ryšys ir bevielės galimybės

Prisijungus prie „iPhone“, „iPad“ arba „iPod touch“, „ReSound Up Smart“ klausos aparatai atlieka bevielių stereo ausinių funkciją, kurios dėka jūsų vaikui bus suteiktos neribotos bendravimo su šeima ir draugais galimybes.

Jeigu jūs naudojate kitos firmos telefoną arba planšetę „Android OS“ pagrindu, prijungę mūsų bevielį „ReSound Phone Clip+“ priedą, jūs taip pat galėsite perdavinėti telefono skambučių arba muzikos stereo garsą tiesiogiai į jūsų klausos aparatus.

Paieškos funkcija

Jūsų vaikui praradus klausos aparatus, pasinaudoję „Paieškos“ funkcijos pagalba, jūs galėsite lengvai nustatyti jų buvimo vietą.

„Resound Smart“ programėlė

Nepriklausomai nuo to kur bebūtų jūsų vaikas, jis galės reguliuoti garsumą, žemų ir aukštų dažnių lygį, perjunginėti programas. Taip pat jis turės galimybę naudotis kitomis nepakeičiamomis galimybėmis. Pavyzdžiui, pridėti savo mėgstamas programas mokyklai arba namams prie „Išrinktųjų“, nurodyti jų buvimo vietą. Jam atvykus į tam tikrą nurodytą vietą, šios programos bus aktyvuojamos automatiškai.

Su nemažai garbingų apdovanojimų pelniusia „ReSound Smart“ programėle, mokyklinio amžiaus vaikai ir paaugliai galės komfortiškai jaustis įvairiose garsinėse aplinkose, tik keliais lengvais judesiais perbraukus per savo išmaniojo telefono ekraną.

„iSolate nanotech“

Daugiau jūsų vaikas neprivalo sėdėti vietoje, kol visi kiti vaikai žaidžia. „ReSound Up Smart“ klausos aparatai – tai lengvi, maži įrenginiai, kurie neblaškys jūsų vaiko nuo aplink vykstančių žaidimų. Be to, dėl „iSolate nanotech“ apsauginio sluoksnio jie pasižymi aukštu patikimumu bei patvarumu. Šis sluoksnis apsaugo nuo drėgmės, dulkių ir ausies sieros.

Spalvų paletė

Išsirinkite patys arba pasiūlykite savo vaikui išsirinkti įrenginio spalvą iš didelio patrauklaus pasirinkimo.

„Stick and Go“

„Stick and Go“ – tai prilaikantys lipdukai, kurie užkerta kelią mažylio klausos aparatų praradimui.

„Clip and Go“

„Clip and Go“ – užtikrina, kad klausos aparatų iškritimo iš ausies atveju, pastarieji nenukristų ant žemės ir nepasimestų.

„Bend and Go“

„Bend and Go“ – tai klausos aparato prilaikantis priedas vyresnio amžiaus vaikams, atkartojantis ausų kontūrus. Nuo šiol net energingiausieji ir judriausieji vaikai nepames savo klausos aparato.

Vaikų audialinio vystymosi svarba

Mažiems vaikams su klausos praradimu reikia kuo anksčiau susipažinti su juos supančiais garsais, kad pastarieji pradėtų mokytis kalbos ir įgytų kalbėjimo įgūdžių.

Patys populiariausi klausos aparatai vaikams yra užausiniai aparatai su individualiais įdėklais, užtikrinančiais puikų komfortą bei patikimumą.

Šiai amžiaus grupei skirti klausos aparatai turi pasižymėti atsparumu dėvėjimuisi ir apsauga nuo smūgių.

Nes kalbos pasiekiamumas – pirmoje vietoje

Kiekviena jūsų vaiko būdravimo valanda – tai galimybė mokytis kalbos per jį supančių garsų suvokimą. Kuo daugiau garsų, ypač kalbėjimo, jis girdi, tuo geriau.

Vaikams augant, akustinės situacijos vis sudėtingėja ir sudėtingėja, o bendraudami jie plėtoja santykius su šeima ir draugais.

„ReSound Up Smart“ užtikrina puikų girdimumą, kuris yra labai svarbus jūsų vaiko kalbėjimo įgūdžių, jo gebėjimo mokytis ir galimybės susirasti draugų formavimui.

Atsisiųsti – Kalbos vystymosi vadovas

Nes galimybė klausyti – tai sėkmingo mokymosi pagrindas

Kai tik jūsų vaikas pradeda lankyti mokyklą, jo sugebėjimas sutelkti dėmesį į mokytojų ir klasiokų kalbėjimą tampa mokymosi sėkmės raktu. Pasirinkti tinkamą klausos aparatą yra labai svarbu.

Mokyklinio amžiaus vaikams dažnai tenka sutelkti dėmesį į kažkieno kalbėjimą triukšmingoje aplinkoje, pvz., klasėje, todėl triukšmo malšinimas įgyja labai svarbų vaidmenį. Bevielis „ReSound“ mikrofonas padės jūsų vaikui sutelkti visą savo dėmesį į mokytojų, bendraklasių ir tėvų žodžius.

Pagerinkite garso kokybę

Kai jūsų vaikai tampa paaugliais, jiems atsiveria pilnas įvairių galimybių pasaulis. Šiandien socialinis bendravimas tampa labai svarbus.

„ReSound“ siūlo nepastebimus klausos sprendimus, kurie sugeba prisitaikyti prie paauglių gyvenimo būdo, pristatydami aukštos kokybės garso ir galimybių sąveikauti su supančiu pasauliu unikalią kombinaciją.

Nes kalbos pasiekiamumas labai svarbus

„Resound Up Smart“ klausos aparatai naudoja išskirtinę garso skaitmeninio apdorojimo technologiją: „Surround Sound“ iš „ReSound“. Nepriklausomai nuo jūsų vaiko klausos praradimo laipsnio, „Resound Up Smart“ klausos aparatai užtikrina aiškų, nepertraukiamą garsą, kuris yra toks svarbus kalbėjimo įgūdžių lavinimui, gebėjimui mokytis.

Atsisiųsti – Instrukcija tėvams

Daugiau galimybių mokytis ir vystytis

„ReSound Up Smart“ klausos aparatai lengvai prijungiami prie „iPhone“, „iPad“ ar „iPod touch“ ir dirba kaip bevielės stereo ausinės. Jūsų vaikas, norėdamas nevaržomai bendrauti su šeima ir draugais, galės naudotis garso ir vaizdo skambučių funkcija. Dėka prieigos prie nuolat augančio švietimo programėlių ir žaidimų skaičiaus įvairiose platformose, mūsų įrenginiai suteiks dar daugiau galimybių kalbų praktikai ir mokymui reikalingų įgūdžių vystymui.

„ReSound Phone Clip+“

Tegul jūsų vaikas kalbasi su draugais ir šeima telefonu, mėgaujasi puikiu garsu, naudodamasis visais tiesioginio garso perdavimo į klausos aparatą iš savo išmaniojo „Android“ telefono privalumais.

Sužinoti daugiau

„ReSound“ Nuotolinio valdymo pultas 2

Su „ReSound“ Nuotolinio valdymo pultu 2 jūs galite valdyti klausos aparatus, reguliuoti jų garsumą ir perjungti programas. Taip pat, matydami visus nustatymus įrenginio ekrane, jūs galite prijungti bet kuriuos „ReSound“ priedus-strimerius, perduodančius garso signalus, reguliuoti jų garsumą.

Sužinoti daugiau

„ReSound TV Streamer 2“

Perkelkite garsus iš televizoriaus, kompiuterio ar muzikos centro tiesiogiai į jūsų vaiko klausos aparatus.

Sužinoti daugiau

Personalizavimas komfortui

Naudodami „ReSound Smart“ programėlę, galite patikrinti savo vaiko klausos aparatų darbo būseną, reguliuoti garsumą ir valdyti prisijungimus su bevieliais „ReSound“ priedais. Vyresni vaikai ir paaugliai patys gali jį naudoti, prisitaikydami pagal savo girdimąjį suvokimą. Jie gali reguliuoti kiekvieno klausos aparato garsumą, aukštų ir žemų dažnių lygį, perjungti programas ir išsaugoti mėgstamiausius nustatymus, nurodydami jų buvimo vietas. Be to, jie galės lengvai nustatyti savo įrenginių buvimo vietą.

Dizainas

  • Klausos aparatų užausinės dalies sistema pristatyta kelių dydžių komfortiškesniam parinkimui.
  • Specialus „iSolate nanotech“ sluoksnis apsaugo „ReSound“ klausos aparatų išorę ir vidų nuo drėgmės, dulkių ir ausies sieros.
  • LED indikatorius atvaizduoja klausos aparato funkcionavimo ir maitinimo baterijos būseną.
  • Kompaktiškas, patrauklus dizainas su dideliu spalvų pasirinkimu.
  • Dvigubai patvaresnis (lyginant su standarto reikalaujamais) baterijos skyriaus vaikų užraktas.

Įmanomi modeliai

Užausinis klausos aparatas

Tokie klausos aparatai komfortiškai patalpinami už jūsų vaiko ausies. Garsas, praeidamas per ploną vamzdelį, patenka į įdėklą, kuris atkartoja jūsų ausies kanalo kontūrus. Šis modelis tinka visų amžiaus grupių žmonėms bet kokio klausos praradimo laipsnio korekcijai.

Sužinoti daugiau

Išbandykite visus „ReSound Up Smart“ privalumus

Norėtumėt, kad jūsų vaikas galėtų išbandyti visus specialiai vaikams ir paaugliams sukurtų „smart“ šiuolaikinių klausos aparatų privalumus?