Puiki garso kokybė

„ReSound Vea“ gerina kalbos suvokimą net ir triukšmingoje aplinkoje, pvz., restorane arba šeimyninių pobūviu metu. Šį klausos aparatą naudojantis žmogus gali drąsiai jungtis ir dalyvauti bet kokioje veikloje – nereikia taikstytis su klausos aparatų skleidžiamu švilpesiu. Jauskitės komfortabiliai žmonių apsuptyje, tada, kai jus apkabina kitas žmogus ar kai kalbate telefonu.

Ypač paprasta naudoti

Klausos aparatus „ReSound Vea“ itin lengva ir patogu naudoti. Jūs galėsite savarankiškai reguliuoti garso stiprumą ir perjunginėti programas.

Itin atsparus dėvėjimuisi

„ReSound Vea“ klausos aparatai iš vidaus bei išorės padengti specialiu „iSolate nanotech“ sluoksniu, kuris apsaugo įrenginį nuo drėgmės ir korozijos. Todėl šie klausos aparatai yra atsparūs dėvėjimuisi ir išsiskiria ilgaamžiškumu.

Puikiai tiks būtent jums

„ReSound Vea“ klausos aparatus galima rinktis iš kelių korpuso variantų bei plačios spalvų paletės. Nepriklausomai nuo klausos susilpnėjimo lygio, išsirinkite optimalų, geriausiai jums tinkantį sprendimą.

Norėtumėte sužinoti daugiau?

Kreipkitės į specialistą jau dabar! Mes padėsime jums surasti klausos priežiūros specialistą jūsų ar artimiausiame mieste.