Natūraliausi garsai ir reakcija į juos

„ReSound Verso“ užtikrina nepriekaištingai švarų ir aiškų garsą, kurį galite suvokti natūraliausiai. Todėl ir jūs reakcija į garsus ar dalyvavimas pokalbiuose taip pat gali būti visiškai natūrali.

Daugiau galimybių

Su klausos aparatais visi garsai aiškūs ir puikiai subalansuoti, todėl jūs natūraliai suvokiate viską, kas vyksta aplinkui. Jūs žinote, kurie garsai yra stipresni, kokiu atstumu jie skamba ir iš kur sklinda. Taip jūs galite natūraliai suvokti tai, ką girdite. 

Daugiau dėmesio

Kai jūs pilnai suvokiate viską, kas vyksta aplinkui, jūs turite daugiau galimybių koncentruoti savo dėmesį į jus dominančius balsus ir garsus. Net tokiomis sudėtingomis akustinėmis situacijomis, kaip pokalbis triukšmingame restorane.

Daugiau laisvės

Klausos aparatas „ReSound Verso“ automatiškai prisitaiko prie garso, suteikdamas naudotojui nepriekaištingą kalbos aiškumą ir patogumą. Puikus girdimumas dabar prieinamas bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje.

Daugiau malonumo ir komforto

Netgi pačiose sudėtingiausiose garsinėse situacijose jūs pastebėsite, kad su „ReSound Verso“ priedu aplinkiniai garsai tampa daug aiškesni ir natūralesni. Viskas dėl to, kad „ReSound Verso“ sujungia išskirtines technologijas, kurios padaro balso skambesį aiškesniu, telefono skambučius komfortiškesniais, o muziką – gyvesne.

Visai nepastebimi

Kiekvienas „ReSound Verso“ modelis sukurtas būti ne tik elegantišku ir patogiu, bet ir maksimaliai nepastebimu. Visi modeliai turi „iSolate nanotech“ apsauginį sluoksnį, saugantį aparatą nuo dulkių, drėgmės ar nešvarumų.

Harmoningas derinys

Mes suprantame, kad visų mūsų klientų poreikiai yra skirtingi. Todėl ir „ReSound Verso“ būtent toks. „ReSound Verso“ linija turi didžiausią modelių pasirinkimą – todėl lengva išrinkti geriausiai tinkantį jūsų gyvenimo būdui.

Binauralinis sinchronizavimas

Technologija „Binauralinis sinchronizavimas“ užtikrina kokybišką erdvinį garsą, komfortą bei kalbos supratimą triukšmingoje aplinkoje, puikų grįžtamojo ryšio slopinimą, – visa tai slypi miniatiūriniame ir paprastai naudojamame klausos aparate. Išvardintų priedų dėka jūs gaunate maksimaliai natūralų skambesį.

Modeliai

Užausiniai

Su indukciniu imtuvu

Įausiniai

Norėtumėte sužinoti daugiau?

Kreipkitės į specialistą jau dabar! Mes padėsime jums surasti klausos priežiūros specialistą jūsų ar artimiausiame mieste.