Aukštos klasės portatyvinis įrenginys kryptingam balso ir garso perdavimui

Prisekite „ReSound“ mini mikrofoną prie žmogaus, su kuriuo norite pakalbėti, drabužio, ir ramiai, maloniai pabendraukite su juo. Jums daugiau nereikės įtemptai žiūrėti į savo pašnekovą. Taip kalbėtis jūs galite netgi gaminant vakarienę ar vairuojant automobilį – jums nereikia nukreipti dėmesio nuo to, ką darote.

Sunku išgirsti pranešėją dideliuose susirinkimuose?

Tiesiog paprašykite pranešėjo prisisegti mini mikrofoną, arba padėti jį šalia audiosistemos kolonėlės. Jūs aiškiai girdėsite pranešėją mažiausiai 7 metrų atstumu.

Sporto rungtynių stebėjimas su draugais jau nebeteikia malonumo?

Jeigu rungtynių metu jūs norite girdėti ir savo draugus, ir televizorių, tiesiog padėkite mini mikrofoną prieš televizorių ir gaukite papildomą galimybę išgirsti tai, ką norite. Jeigu jūs turite nuotolinio valdymo pultelį 2, jūs galite sureguliuoti televizoriaus ir jūsų draugų kalbos garso lygius.

Vairuojant automobilį sunku bendrauti su pakeleiviais?

Su mini mikrofonu variklio keliamas triukšmas daugiau neslopins balsų – netgi jeigu jūsų pašnekovas sėdi ant galinės sėdynės. Kelionės ir vėl taps malonumu, o keliaujant su vaikais ar anūkais galėsite labiau atsipalaiduoti, nes jūs galėsite juos girdėti.

Vengiate restoranų, nes jums jau per sunku girdėti savo pašnekovą?

Patirkite privačių pokalbių malonumą, nepriklausomai nuo restorane esančio aplinkinio triukšmo.

Norite klausytis muzikos treniruodamiesi arba dirbami sode?

Tiesiog prijunkite mini mikrofoną prie MP3 grotuvo, ir muzika bus transliuojama tiesiogiai į klausos aparatą.

Ką apie mini mikrofoną mano tie, kas jį išbandė?

„Tiesiog noriu, kad žinotumėt, kaip pakeitėte mūsų gyvenimą. Mes su vyru vėl galime kalbėtis važiuodami automobiliu ir dabar jis gerokai aktyviau dalyvauja diskusijose, nes iš tikrųjų pradėjo girdėti žymiai geriau. Mes niekada nesuvokdavome, kaip stipriai jis buvo socialiai izoliuotas.“

(Pensininko žmona, Mičigano valstija, JAV)

„Šis mažas įrenginys – geriausia, kas gali būti po duonos kąsnio. Jis puikiai veikia. Vakar aš prijungiau jį prie mūsų MP3 grotuvo ir, kol dirbau kieme, palikau jį golfo automobilyje. Signalas dingo tik nutolus man nuo golfo automobilio mažiausiai 30 žingsnių…“

(Pensininkas, JAV)

„Tai GERIAUSIAS pastarųjų metų technologijų pasiekimas. Mini-mikrofonas iš esmės pakeitė mano gyvenimą. Aš susitikinėjau su keliais žmonėmis restorane ir bare ir drąsiai dalyvavau pokalbyje. AŠ IŠ TIKRŲJŲ suprasdavau beveik viską, ką jie kalbėjo.“

„Aš naudojau mini mikrofoną, kepdamas su draugais mėsą ant žarijų ir šį kartą girdėjau ir reagavau į visus draugų pasakojamus juokelius. Dabar aš galiu saugiau valdyti automobilį, kadangi leidžiu savo vaikams prijunkti mikrofoną prie saugos diržo, kad galėčiau, nežiūrėdamas į galinio vaizdo veidrodėlį, girdėti juos, nenusukdamas akių nuo kelio“.

„Ši technologija leido man ATSIPALAIDUOTI, klausyti ir jausti ryšį su pašnekovu triukšmingose situacijose“

(Audiologas, JAV)

„Tai ne žaisliukas… jie padeda girdėti.“

(vyras, dirbantis, naujokas)

Mėgaukitės gyvenimu

Jeigu jūs jau turite klausos aparatus, panašu, kad atėjo laikas susipažinti su naujausiomis šiuolaikinėmis technologijomis, kurios galėtų žymiai pagerinti jūsų gyvenimo kokybę.
Dažniausiai pirmoji specialisto konsultacija užtrunka mažiau negu valandą. Tai nemokama, greita ir paprasta, taip pat jūs galite ateiti su savo draugu arba šeimos nariu.