Svarbūs pranašumai

Už namų ribų

Vairuojate atvėrę langą? Kad netrikdytų vėjo ir transporto keliamas triukšmas, sumažinkite garsumą.

Vykstate į susitikimą? Per keletą sekundžių perjunkite aparatą į pageidaujamą tokių įvykių programą.

Gal laukiate savo antrosios pusės prekybos centre?
Prisėskite, atsipalaiduokite ir, kad pailsėtumėte nuo aplinkos triukšmo, išjunkite savo klausos aparatus.

TV žiūrėjimas namie

Žiūrite televizorių su savo vaikais ar anūkais? Vos vienu prisilietimu aktyvuokite savo „ReSound TV Streamer 2“.

Garso stiprumo, perduodamo iš priedo į klausos aparatus, reguliavimas vyksta nepriklausomai nuo televizoriaus garsiakalbių garsumo. Todėl jūs galite žiūrėti savo mėgstamas laidas jums tinkamu garsu, o jūsų vaikai ar anūkai – jiems tinkamu garsu. Be to, jūs, kad galėtumėte gerai girdėti ir savo šeimos narius, galite suderinti garso balansą tarp televizoriaus ir klausos aparato ir „TV Streamer 2“.

„ReSound TV Streamer 2“

Nepastebimas valdymas

Jeigu jums nepatogu naudotis programų ar garso reguliavimo mygtukais klausos aparate, jūs tikrai įvertinsite mūsų Nuotolinio valdymo pulto 2 visas galimybes. Jis pasižymi dideliais mygtukais ir yra labai paprastai valdomas.

Daugelio gamintojų siūlomi klausos aparatų priedai yra nešiojami ant kaklo. Bet mūsų Nuotolinio valdymo pultas 2 nuo tokių skiriasi tuo, kad jį galima nešiotis kišenėje ar krepšyje.

Valdykite savo klausos aparatus

Jei jūs turite išmanųjį telefoną „Android OS“ pagrindu, galite įdiegti programėlę, kuri jums pasiūlys alternatyvų būdą valdyti įrenginius, naudojant „Phone Clip+“ priedą.
„ReSound Control“ programėlės pagalba galite sureguliuoti garsą ir perjungti klausos aparatų programas. Ir visa tai – be jokio prisilietimo ar papildomo dėmesio pritraukimo prie klausos aparato.

„ReSound Control“ programėlė

Gaukite iš gyvenimo viską

Jeigu jau esate klausos aparatų naudotojas, jūs turėtumėte atkreipti dėmesį į šiuolaikines naujausios kartos įrenginių technologijas, kurios gali žymiai pagerinti jūsų gyvenimo kokybę.

Pirmoji konsultacija paprastai netrunka ilgiai negu valandą. Tai greitas ir paprastas pokalbis, kuriame gali, kad jums būtų drąsiau, dalyvauti tiek jūsų draugas, tiek šeimos narys.