Mėgaukitės nepriekaištinga telefono pokalbių kokybe

Nusilpus klausai, pokalbiai telefonu gali kelti įtampą. Dažnai dėl neišgirstų žodžių ir nesusipratimų abu pašnekovai lieka įsitempę.

„ReSound Phone Clip+“ priedas perteikia telefono pokalbius ir įvairius jo transliuojamus garsus tiesiogiai į klausos aparatus iš bet kokio išmanaus telefono, turinčio „Bluetooth“ funkciją. Jūs ir jūsų pašnekovai vėl galėsite mėgautis patogiu pokalbiu, net jei būsite triukšmingoje aplinkoje.

Paprastas ir universalus

Turėdami „ReSound Phone Clip+“ bevielį priedą galėsite paprastai valdyti įrenginį per „Bluetooth“ funkciją. Mikrofoną patogu prisegti prie drabužių. Su šiuo priedu vienu metu galima prisijungti prie dvejų „Bluetooth“ įrenginių ir klausos aparatų. Taip jūs būsite nuolat pasiekiami. Pavyzdžiui, prie šio priedo prijungus savo telefoną ir TV priedą „ReSound TV Streamer 2“, jūsų telefono skambučio melodija skambės garsiau už televizoriaus garsus, ir jums bus pasiūlytas pasirinkimas – priimti arba atmesti įeinantį skambutį.

Pradėti lengva

„ReSound Phone Clip+“ paprasta sujungti, patogu naudotis.

Susiekite klausos priedus su savo telefonu

„ReSound Phone Clip +“ yra vienas svarbiausių ir patogiausių priedų visoje „ReSound“ priedų paletėje. Šis įrenginys kartu su išmaniosiomis „ReSound“ telefonų programėlėmis gerokai pagerina girdėjimo patirtį.

„Bluetooth“ jungtimi susiekite „ReSound Phone Clip +“ su telefonu, kuriame instaliuota „ReSound Control“ programėlė. Taip jūsų telefonas taps klausos aparatų nuotolinio valdymo pultu. Galėsite diskretiškai, niekam net nepastebint koreguoti savo klausos aparatų nustatymus tiesiai iš savo telefono.

„ReSound Control“ programėlė

Įvertinkite „ReSound Phone Clip+“ galimybes

Klausos priežiūros specialistai padės pasirinkti išskirtinius jūsų poreikius atitinkančius priedus. Norėdami pasikonsultuoti, skambinikite ir mūsų specialistams  +370 675 92622 arba parašykite el. laišką adresu  info@medicalprogress.lt