Nepriekaištinga garso kokybė

Žiūrėkite televizorių kartu

Vienas iš pirmųjų klausos praradimo požymių pasireiškia televizoriaus žiūrėjimo metu. Kenčiantys nuo klausos praradimo žmonės padidina garsą iki, dažniausiai, nekomfortiško draugams ir artimiesiems lygio. Be to, garso padidinimas ne visada reiškia aiškumo padidinimą.

„ReSound TV Streamer 2“ priedo pagalba jūs ir vėl galėsite mėgautis televizoriaus žiūrėjimu su jūsų šeima ir draugais. „ReSound TV Streamer 2“ leis jums perdavinėti nepriekaištingai švarios kokybės stereo garsą iš televizoriaus tiesiogiai į jūsų klausos aparatus, o tai reiškia, kad jūs be didelių pastangų galėsite suprasti kiekvieną žodį. Tuo pat metu, jūsų draugai ir artimieji gali žiūrėti televizorių jiems patogiu garsu.

Paverskite jūsų klausos aparatus bevielėmis ausinėmis

„ReSound TV Streamer 2“ pavers jūsų klausos aparatus bevielėmis ausinėmis, veikiančiomis iki 7 metrų atstumo*. Visi „ReSound Smart Klausa“ klausos aparatai ir visi televizorių modeliai yra suderinami su šiuo priedu. Taip pat šis priedas gali būti naudojamas garso perdavimui iš jūsų stereo arba kompiuterio.

Dėl savo paprastumo ir universalumo „ReSound TV Streamer 2“ taps jūsų namų kino dalimi. Jūs net negalėsite suprasti, kaip jūs iki šiol gyvenote be jo.

* tiesioginio matomumo ribose

Naudokite priedus ir „Android OS“ telefoną galimybių išplėtimui

„ReSound TV Streamer 2“ – tai „ReSound“ bevielių priedų ir programėlių, leidžiančių išplėsti „ReSound Smart Klausa“ linijos klausos aparatų galimybes, vientisos ekosistemos vienas elementas.

Kartu su Nuotolinio valdymo pultu 2 arba „ReSound Control“ programėle, jūs galėsite atskirai reguliuoti televizoriaus ir klausos aparatų garso lygį.

Jeigu jūs turite „ReSound Phone Clip+“ priedą, tai telefono skambučiai skambės garsiau už televizoriaus garsą, ir jūs galėsite pasirinkti – priimti arba atmesti skambutį.

Susipažinti su visai priedais

Įvertinkite „ReSound TV Streamer 2“ galimybes

Klausos priežiūros specialistas gali jums daugiau papasakoti ir parodyti apie „ReSound TV Streamer 2“.