Perjunginėkite programas

Spengimas ausyse gali stipriai varginti ir bloginti gyvenimo kokybę. „ReSound Relief“ programėlė sumažina nuolatinį diskomfortą bei stresą, patiriamą dėl ausų spengimo. Ši programėlė gali padėti kiekvienam žmogui, kenčiančiam dėl ausų spengimo, nepriklausomai nuo to, nešioja jis klausos aparatą ar ne. Pakanka turėti išmanųjį telefoną ar planšetę ir bevielę bluetooth laisvų rankų įrangą, kad galėtumėte naudotis „ReSound“priedu, padedančiu puikiai jaustis net tada, kai ausyse spengia.

Sužinoti daugiau apie „ReSound LiNX2“

 

Įvertinkite visus „ReSound Relief“ programėlės privalumus

Spengimas ausyse gali stipriai varginti ir veikti jūsų gyvenimo kokybę. „ReSound Relief“ programėlė sumažina nuolatinį diskomfortą bei stresą, patiriamą dėl spengimo ausyse. Ši programėlė gali padėti kiekvienam žmogui, kenčiančiam dėl spengimo, nepriklausomai nuo to, nešioja jis klausos aparatą ar ne. Jums pakanka turėti išmanųjį telefoną ar planšetę ir bevielę bluetooth laisvų rankų įrangą, kad galėtumėte naudotis mūsų priedu, padedančiu puikiai jaustis net spengiant ausyse.

 

Valdykite bevielius klausos aparatus

„ReSound Control“ programėlė – tai lengvas būdas puikiai girdėti skirtingose aplinkose.

„ReSound Phone Clip+“ priedas puikiai dirba kartu su „ReSound Control“ programėle. Programėlė prieinama „iPhone“, „iPod“ arba „iPod touch“ su iOS 7 arba naujesne versija. Programėlė optimizuota darbui su „iPhone 5“. Programėlė taip pat veikia išmaniuosiuose telefonuose su „Android OS“ 2.3.5 platforma arba vėlesne versija (ne visi „Android“ išmanieji telefonai yra susiejami su programėle).

Sužinoti daugiau apie „ReSound Phone Clip+“

Šie „ReSound“ klausos aparatai susiejami su „ReSound Control“ programėle:

Kiti „ReSound“ klausos aparatai veikia kartu su „ReSound Control“ programėle, bet taip pat gali būti tiesiogiai susiejami su „ReSound Smart“ programėle: