Palengvėjimas nuo spengimo ausyse

„ReSound Relief“ programėlė – vienas iš geriausių sprendimų, palengvinančių spengimą ausyse.
„ReSound Relief“, veikiantis kaip spengimo kontrolės programos dalis, siūlo garso terapijos, atpalaiduojančių pratimų, meditacijos ir patarimų rinkinį, nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos ir laiko.
Dabar programėlė prieinama ir rusų kalba!

Įvertinkite visus „ReSound Relief“ programėlės privalumus

Spengimas ausyse gali stipriai veikti jūsų gyvenimo kokybę. „ReSound Relief“ programėlė sumažina nuolatinį diskomfortą bei stresą, patiriamą dėl spengimo ausyse. Ši programėlė gali padėti kiekvienam žmogui, kenčiančiam dėl spengimo, nepriklausomai nuo to, nešioja jis klausos aparatą ar ne. Jums pakanka turėti išmanųjį telefoną ar planšetę ir bevielę „Bluetooth“ laisvų rankų įrangą, kad galėtumėte naudotis mūsų priedu, padedančiu puikiai jaustis net spengiant ausyse.

 

Pasirinkite savo garsų kombinaciją

Kiekvienas spengimo atvejis yra toks pat individualus, kaip ir jūs pats. Išsirinkę penkis garsus, susikurkite jums malonią, sumažinančią spengimą, garsų kombinaciją. Iš gausybės garso įrašų išsirinkite savo mėgstamiausius, susireguliuokite garso stiprumo santykį tarp ausų, naudokitės laikmačiu, pasirinkite norimą, jūsų nuotaiką atitinkantį, foną ir mėgaukitės.

Norint pasiekti geresnių rezultatų ir galimybės juos aptarti su jus gydančiu specialistu, įsidėmėkite, kaip naudojate programėlę.

Kaip įveikti spengimą ausyse?

Garso terapijos pagalba nukreipsite dėmesį nuo spengimo ausyse į paukščių čiulbėjimą ar grojamą melodiją, į jus supančių garsų įvairovę. Įvairūs pratimai ir naudingi patarimai padės jums suprasti spengimo priežastį. Be to, jūs sužinosite apie naujus gydymo būdus.

Valdykite spengimą ausyse ir klausos praradimą

Apie 80 proc. žmonių, jaučiančių spengimą ausyse, pajunta ir klausos susilpnėjimą. „ReSound LiNX2“ klausos aparatai su įmontuotu „Spengimo generatoriumi“, pagerinančiu klausą, turi įmontuotą garso generatorių, skirtą jūsų spengimo ausyse terapijai.

Sužinoti daugiau apie „ReSound LiNX2“

Programėlės darbui reikalingi įrenginiai

Bet kas gali naudoti šią programėlę išmaniajame telefone.

Jeigu jūsų klausa susilpnėjusi, nukreipiančius ir atpalaiduojančius nuo spengimo garsus galite perduoti tiesiogiai į bevielius klausos aparatus.