Šiuolaikiniai klausos aparatai

Šiandieniniai klausos aparatai yra nepastebimi, patogūs ir keičiantys gyvenimus – jie suteikia galimybę lengvai bendrauti su aplinkiniu pasauliu. Klausos aparatų technologijos pažengė taip toli, kad tų didelių ir gremėzdiškų, laidus turinčių pirmųjų aparatų net prisiminti nesinori.

Šiais laikais, kaip ir visi šiuolaikiniai įrenginiai, klausos aparatai yra skaitmeniniai. O tai reiškia, kad juose naudojami protingi algoritmai, kurie padeda girdėti daugiau kokybiškų garsų ir suteikia beribes galimybes bendrauti su aplinkiniu pasauliu.

Audiologija

Galimybė girdėti geriau, nei jūs galite įsivaizduoti

Pasaulis yra pilnas garsų, be kurių mūsų gyvenimas nebūtų pilnavertis: balsai, muzika, krepšinio kamuolio bumbsėjimas, netgi šviesoforo garsiniai signalai. Kaip žinoma, mūsų smegenys turi nepakartojamų gebėjimą priimti garsą. Priklausomai nuo triukšmo lygio, jos naudoja įvairius būdus garsui apdoroti. Mūsų pažangios technologijos visapusiškai pasitelkia šias funkcijas, kad padėtų jums išgirsti ir sutelkti dėmesį į tai, kas jums yra svarbu.

Komfortiški ir patrauklūs

Mes stengiamės apgalvoti kiekvieną smulkmeną, nes tik tokiu būdu įmanoma sujungti grožį ir naudojimosi paprastumą. Visos „ReSound“ technologijos sukurtos taip, kad užtikrintų jas naudojančiam žmogui komfortą, patikimumą ir atrodytų patraukliai. Įrenginiai sukuriami nepastebimais, o jų valdikliai surandami ir valdomi lengvu prisilietimu.

Dizainas

Patikimi ir ilgaamžiai

Jei jūs gyvenate aktyviai, jums reikalingas toks klausos aparatas, kuris atitiktų šį ritmą. Visi „ReSound“ aparatai yra padengti „iSolate nanotech“ sluoksniu. Nanotechnologijos apsaugo įrenginio komponentus nuo dulkių ir drėgmės. Be to, klausos aparatų akumuliatoriaus užraktas yra dvigubai stipresnis už nustatytus rinkos standartus. Šios savybės užtikrina maksimalų patikimumą ir sumažina remonto poreikį. Pati galingiausia „ReSound“ klausos aparatų baterija užtikrina aparato veikimą 12 dienų, netgi siunčiantis garso skambučius ar muziką iki keturių valandų per dieną.* Nežiūrint technologijų gausos, klausos aparatai „ReSound“ yra nematomi, patogūs ir patikimi.

*Taikoma prie „ReSound ENZO2 BTE 98“

Personalizavimas

Skaitmeniniai klausos aparatai su bluetooth technologija

Dauguma šiuolaikinių klausos aparatų turi bluetooth technologiją, kuri leidžia aparatą susieti su išmaniuoju telefonu. Telefone įdiegta mobilioji programėlė leidžia lengvai ir patogiai personalizuoti klausos aparato nustatymus. Tik pagalvokite apie komfortą, kai galite koreguoti prietaisų garsumą arba perjungti programas net neprisiliečiant prie paties klausos aparato.

Ši technologija taip pat leidžia perkelti bet kokius garso signalus iš jūsų „iPhone“, „iPad“ ar „iPod touch“ tiesiogiai į jūsų klausos aparatą. Jei naudojate kitus išmaniųjų telefonų modelius, galite naudoti nepastebimą bevielio ryšio priedą, kuris taip pat užtikrina tiesioginį garso ryšį tarp jūsų įrenginių. Įsivaizduokite, kaip paprasta skambinti telefonu ir išgirsti pokalbį tiesiogiai į ausis!

„ReSound“ programėlės

Kuris klausos aparatas geriausiai tinka asmeniškai jums?

Toks tikrai yra! Tik kaip teisingai pasirinkti?