Inovatyvūs klausos sprendimai

Klausą kompensuoti padedančios priemonės parenkamos atsižvelgiant į asmeninius poreikius. „ReSound“ klausos aparatai, bevieliai priedai ir programėlės leidžia žmonėms vėl mėgautis aukšta garso kokybe ir galimybe lengvai prisitaikyti prie skirtingų akustinių situacijų.

Klausos aparatų tipai

Klausos aparatai yra skirtingų tipų. Renkantis labiausiai tinkantį, svarbu atsižvelgti į klausos praradimo laipsnį, gyvenimo būdą bei individualius pageidavimus dėl spalvos ir modelio. Sužinokite daugiau apie šiuolaikinius klausos aparatų tipus.

Sužinoti daugiau apie klausos aparatų tipus

Klausos aparato pasirinkimas

Renkantis klausos aparatą, skirkite tam didelį dėmesį. Ieškant idealaus klausos aparato, atsižvelkite į savo gyvenimo būdą ir garsines situacijas, kuriose jūs dažniausiai būnate. Kuris klausos aparatas tiks būtent jums?

Sužinokite daugiau, kaip išsirinkti klausos aparatą

Investicija, kuri atsiperka

„ReSound“ klausos aparatai, kuriuos kuriant panaudotos inovatyviausios šiuolaikinės technologijos, yra puiki investicija ne tik į jūsų klausą, bet ir į gyvenimo kokybę. Klausos aparato kaina ir tipas priklauso nuo daugelis faktorių – sužinokite daugiau, ko galite tikėtis, investavus į klausos aparatą.

Klausos aparatų kainos

Beveik nepastebimi

Nepaisant mažo dydžio, „ReSound“ klausos aparatuose telpa daugybė naujausių technologijų. Būtent dėl jų garso kokybė yra tokia aukšta, o įrenginių korpusas kompaktiškas ir nepastebimas. Lengvai bendraukite su draugais jaukioje kavinėje, žaiskite su anūkais parke – su „ReSound“ darykite tai, ką mėgstate. Kokybiški „ReSound“ klausos aparatai jums padės girdėti geriau ir nuveikti daugiau.

Susipažinkite su mūsų klausos aparatais

Personalizuokite savo girdimąjį suvokimą

Pasinaudokite moderniomis „ReSound“ programėlėmis, kurių pagalba savo „ReSound“ klausos aparatus galėsite lengvai ir nepastebimai valdyti ir personalizuoti.

Susipažinkite su mūsų programėlėmis

Išplėskite savo klausos galimybes

Dar labiau išplėsti klausos galimybes padeda didelis bevielių „ReSound“ priedų pasirinkimas. Jie suderinti su „ReSound“ klausos aparatais, todėl veikia sklandžiai ir patikimai. Išsirinkite savo gyvenimo būdui labiausiai tinkantį priedą.

Susipažinkite su mūsų priedais

Rasti specialistą netoli jūsų

Išsamiausios informacijos apie klausos aparatus jums suteiks specialistas surdologas. Leiskite jums padėti užsirašyti vizitui jūsų ar artimiausiame mieste.