Klausos aparatų kainos

Kaip ir daugelis medicinos gaminių, klausos aparatai reikalauja tam tikrų investicijų. Kaina gali stipriai kisti priklausomai nuo modelio, aukštųjų technologijų parinkčių, paslaugų spektro ir garantijos sąlygų, taip pat ir dėl šalyje galiojančios sveikatos apsaugos sistemos.

Kas įskaičiuota į kainą?

Šiuolaikiniai premium klasės klausos aparatai – tai tarsi labai maži kompiuteriai, kuriuos žmogus gali nešioti visą dieną. Jie sustiprina garsą taip, kad jis tampa aiškesnis, švaresnis ir žmogus gali nepraleisti nei vienos svarbios detalės. Daugelis klausos aparatų turi įdiegtą bluetooth funkciją, kuri aprūpina bevieliu garso ryšiu ir klausos aparatų sąsajomis su išmaniosiomis programėlėmis. Be to, klausos aparatai dirba kartu su programėlėmis, kurios suteikia daugiau asmeninių nustatymų ir valdymo galimybių.

Pigesni klausos aparatai nepasižymi pačiomis pažangiausiomis technologijomis. Mažėjant kainai, paprastai mažėja našumas, siaurėja šiuolaikinių parinkčių rinkinys.

Aptarnavimo servisas ir palaikymas

Nesvarbu, žmogus nešioja korekcinius akinius ar naudojasi klausos aparatu, jam reikalingas prietaisų aptarnavimas ir palaikymas. Klausos aparatų parinkimas ir derinimas reikalauja aukštos kvalifikacijos ir kruopštaus klausos priežiūros specialistų darbo, kuris dažniausiai jau įskaičiuotas į įrenginio kainą. Jūsų specialistas patikrins klausos būklę, padės parinkti tinkamą aparato modelį, paskui nustatys ir užprogramuos įrenginius, kad pastarieji pilnai atitiktų jūsų poreikius.

Kiekvienas klausos praradimo atvejis yra išskirtinis, ir be reguliarių apsilankymų pas specialistą aparatų valymui ir techniniam aptarnavimui, rekomenduojame jums lankytis pas jį tolimesnei nustatymų korekcijai. Šie vizitai taip pat gali būti įskaičiuoti į klausos aparatų kainą. Klausos aparatų teisingas derinimas, naudojimas ir priežiūra garantuoja, kad jūsų naudojamas įrenginys bus maksimaliai veiksmingas ir patogus.

Draudimas ir kompensavimo sistemos

Klausos aparatų kaina priklauso ir nuo galiojančios sveikatos apsaugos ir medicininio draudimo sistemos. Tam tikrais atvejais, klausos aparatai yra kompensuojami.

Specialistas, kuris nustatyto, koks įrenginys jums geriausiai gali padėti, informuoja ir apie jo bei profesionalių papildomų paslaugų, siūlomų be aparato derinimo, kainas.