Mėgaukitės telefono skambučių nepriekaištinga kokybe, nesvarbu kur jūs bebūtumėt

Jeigu jus kamuoja klausos susilpnėjimas, paprastas pokalbis telefonu gali sukelti diskomfortą. Dažnai dėl neišgirstų žodžių ir atsiradusio nesusipratimo abu pašnekovai lieka nepatenkinti.

„ReSound Phone Clip+“ priedas leidžia jums perdavinėti telefono pokalbius ir įvairius garsus tiesiogiai į klausos aparatus iš bet kokio išmanaus telefono su įdiegta „Bluetooth“ funkcija. Jūs ir jūsų pašnekovas ir vėl galėsite mėgautis patogiu pokalbiu, net jeigu jūs esate triukšmingoje aplinkoje.

Paprastas ir universalus

„ReSound Phone Clip+“ bevielis priedas leidžia paprastai valdyti jūsų įrenginį su įdiegta „Bluetooth“ funkcija, taip pat jis gali būti prijungtas prie bet kokios aprangos detalės. Šis priedas numato vienalaikį iki dvejų „Bluetooth“ įrenginių prisijungimą prie jūsų „Smart Klausa“ linijos klausos aparatų. Taip jūs būsite nuolat pasiekiamas, pavyzdžiui, jeigu jūs prijungėte savo asmeninį ir darbinį telefoną prie mūsų priedo. Taip pat, jeigu mūsų priedas „ReSound Phone Clip+“ veikia kartu su „ReSound TV Streamer 2“, jūsų telefono skambučio melodija skambės garsiau už televizoriaus skleidžiamus garsus, o jums bus pasiūlytas pasirinkimas – priimti arba atmesti įeinantį skambutį.

Pradėti lengva

„ReSound Phone Clip+“ įrenginiams su „Android“ platforma – paprasta prijungti ir naudotis.

Naudokite priedus ir „Android OS“ telefoną galimybių išplėtimui

„ReSound TV Streamer 2“ – tai vienas „ReSound“ bevielių priedų ir programėlių, leidžiančių išplėsti „ReSound Smart Klausa“ klausos aparatų galimybes, vientisos ekosistemos elementas.

„ReSound Control“ programėlė kartu su „Phone Clip+“ priedu pavers jūsų „Android“ išmanųjį telefoną „Smart Klausa“ klausos aparatus, telefoną ir priedą-strimerį valdymo pultu. Tai leis jums nepastebimai reguliuoti klausos aparato garso lygį ir valdyti programas tiesiogiai iš jūsų telefono.

„ReSound Control“ programėlė

Įvertinkite „ReSound Phone Clip+“ galimybes

Klausos priežiūros specialistai padės jums parinkti jūsų išskirtinius poreikius atitinkantį priedą.