Kodėl „ReSound“?

Nuo 1943 metų „ReSound“ siekia palengvinti gyvenimą milijonams klausą paradusių žmonių ir jų artimiesiems. Įmonė nuolat pelno tarptautinius apdovanojimus už išradimus, padedančius žmonėms girdėti geriau ir nuveikti daugiau.

Inovatyvūs klausos sprendimai

Inovatyvūs „ReSound“ klausos sprendimai apjungia originalias idėjas ir moderniausias technologijas, paremtas giliomis audiologijos mokslo žiniomis. Tai, kas mus skatina nesustoti tobulinti savo kūrinius yra klausą praradusių žmonių gyvenimo ypatybių supratimas. Taikant mūsų ekspertines žinias, kurios sudaro „Smart Klausa“ technologijos pagrindą, mes galime padėti klausos sutrikimų turintiems žmonėms lengviau bendrauti su aplinkiniu pasauliu ir neprarasti pasitikėjimo savimi.

Klausos sutrikimų turintys žmonės yra visos mūsų veiklos centras. Nuolat besikeičiančiame ir augančiame pasaulyje mes keliame sau didžiulius uždavinius, norėdami pagerinti jūsų galimybes girdėti ir pakeisti gyvenimus į gerąją pusę. Mes stengiamės sudaryti visas sąlygas, kad mūsų įrenginius naudojantys žmonės galėtų girdėti geriau, padaryti daugiau ir jaustis užtikrinčiau.

„ReSound“ klausos sprendimai suteikia galimybę judėti į priekį

„ReSound“ klausos aparatai padės jums girdėti tai, ką jūs norite išgirsti. Pavyzdžiui, palaikyti pokalbį triukšmingoje aplinkoje, sutelkti visą savo dėmesį į kalbėtojo balsą didžiulėje konferencijų salėje arba išgirsti jus kalbinančių anūkų balsus.

Produkcijos filosofija

Apdovanojimai

Programėlė „ReSound Smart Klausa“ yra pelniusi daugelį tarptautinių apdovanojimų.

Sužinoti daugiau

Vartotojų atsiliepimai

Peržiūrėkite, ką apie „ReSound“ klausos aparatus sako juos naudojantys žmonės.

Skaityti atsiliepimus

Spengimo valdymo programos

Didžioji spengimo valdymo programų dalis sukurtos taip, kad smegenys išmoktų nukreipti dėmesį nuo spengimo garso suvokimo, susitelkiant į kitus svarbius dalykus ir garsus. Nustumiant spengimo garsus į antrą planą, nuo šio negalavimo kenčiantys žmonės gali ir vėl visą savo dėmesį skirti juos dominantiems dalykams.

Spengimo palengvinimas jums po ranka

„ReSound Relief“ programėlė – vienas naudingiausių šiuo metu rinkoje esančių spengimo kontrolės priedų. „ReSound Relief“, veikianti kaip spengimo kontrolės programos dalis, pateikia garso terapijos, atpalaiduojančių pratimų, meditacijos ir patarimų rinkinį, kuriuo galima naudotis bet kur ir bet kada.

Pajuskite palengvėjimą sumažinę spengimą

„ReSound Relief“ programėlė siūlo jūsų dėmesį nukreipiančius užsiėmimus ir naudingus patarimus spengimui ausyse pažinti ir valdyti.

„ReSound Relief“ programėlė

 

Prireiks laiko ir kantrybės

Nė viena iš žinomų spengimo terapijos rūšių nesuteiks momentinio palengvėjimo. Spengimo ausyse kontroliavimas reikalauja nemažai laiko ir kantrybės.

Jums teks išvystyti tam tikrus gebėjimus ir išmokti kasdien taikyti tam tikras strategijas. Būkite kantrūs, juk daugeliui žmonių pavyksta palengvinti spengimo kančias, ypač vadovaujant kvalifikuotam klausos priežiūros specialistui.