Kodėl „ReSound“?

Nuo 1943 metų „ReSound“ siekė pagerinti milijonų praradusių klausą žmonių, jų artimųjų ir draugų gyvenimus. Pažiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame pamatysite kaip mūsų klausos aparatai pakeitė žmonių gyvenimus.

Inovaciniai klausos sprendimai

„ReSound“ inovaciniai klausos sprendimai sujungia originalias idėjas ir patikimas technologijas, paremtas giliomis audiologijos mokslo žiniomis ir žmonių su klausos praradimu gyvenimo ypatybių supratimu. Taikant mūsų ekspertines žinias keturiose srityse, kurios sudaro „Smart Klausa“ technologijos pagrindą, žmonėms su klausos sutrikimais mes siūlome bendravimo ir sąveikos su aplinkiniu pasauliu neribotas galimybes.

Žmonės, turintys klausos praradimą – mūsų visos vykdomos veiklos centras. Nuolat besikeičiančiame ir augančiame pasaulyje mes keliame sau didžiulius uždavinius, norėdami garso galios pagalba pakeisti jūsų gyvenimus į gerąją pusę. Mes stengiamės sudaryti visas sąlygas, kad mūsų naudotojai galėtų girdėti daugiau, padaryti daugiau ir tapti kažkuo didesniu, nei yra šią akimirką.

„ReSound“ klausos sprendimai suteiks galimybę judėti į priekį

„ReSound“ klausos aparatai padės jums girdėti būtent tai, ką jūs norite išgirsti. Pavyzdžiui, jūs turėsite galimybę palaikyti pokalbį triukšmingame restorane, sutelkti visą savo dėmesį į kalbėtojo balsą didžiulėje konferencijų salėje arba išgirsti jus kalbinančių anūkų balsus.

Produkcijos filosofija

Apdovanojimai

„ReSound Smart Klausa“ – tai išdidus daugelio apdovanojimų laimėtojas.

Sužinoti daugiau

Naudotojų atsiliepimai

Pažiūrėkite, ką apie „ReSound“ klausos aparatus sako mūsų naudotojai.

Skaityti atsiliepimus

Spengimo ausyse valdymo programos

Didžioji spengimo ausyse valdymo programų dalis yra skirta smegenims apmokyti nukreipti dėmesį nuo spengimo suvokiamų garsų ir susitelkti į svarbius dalykus ir garsus. Nukreipiant spengimo garsus į antrą planą, kenčiantys nuo spengimo ausyse žmonės galės ir vėl skirti visą savo dėmesį juos dominantiems dalykams.

Spengimo palengvinimas jums po ranka

„ReSound Relief“ programėlė – vienas iš naudingiausių šių dienų rinkoje pristatomų spengimo ausyse kontrolės priedų. „ReSound Relief“, veikiantis kaip spengimo kontrolės programos dalis, siūlo garso terapijos, atpalaiduojančių pratimų, meditacijos ir patarimų rinkinį, nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos ir laiko.

Pajauskite palengvėjimą nuo spengimo ausyse

„ReSound Relief“ programėlė siūlo jūsų dėmesį nukreipiančius užsiėmimus ir naudingus patarimus spengimui ausyse pažinti ir valdyti.

„ReSound Relief“ programėlė

 

Tam reikia laiko

Nė viena iš žinomų spengimo terapijos rūšių nesuteiks momentinio palengvėjimo. Jūsų spengimo ausyse kontrolė reikalauja nemažai laiko ir kantrybės.

Jums teks išvystyti tam tikrus gebėjimus ir išmokti kasdien taikyti tam tikras strategijas. Būkite kantrūs, juk daugeliui žmonių pavyksta atrasti spengimo palengvėjimą, ypač vadovaujant kvalifikuotam klausos priežiūros specialistui.