Apdovanojimai

„ReSound” pasižymi turtinga patirtimi, kurdami inovacinius klausos sprendimus jau nuo 1943-iųjų metų. Daugelį metų „ReSound“ teikė rinkai naująsias garso apdorojimo technologijas, pavyzdžiui, Plataus dinaminio diapazono Kompresiją (Wide Dynamic Range Compression, WDRC). Greta kitų industrinių naujovių, mes sukūrėme pirmuosius klausos aparatus su „Sukurta naudoti su iPhone“ funkcija.

CES Innovation Award 2017

„Best of Innovation“ premija „Prieinamos technologijos“ kategorijoje suteikta JAV vykusioje „Consumer Electronic Show“ (Tarptautinė vartotojiškos elektroninės įrangos paroda) parodoje.

Die Goldene Concha 2016

Apdovanojimas iš nepriklausomų Vokietijos audiologų už geriausią klausos aparatų liniją.

Golden Lobe Award 2016

Didžiosios Britanijos Nepriklausomų klausos priežiūros specialistų bendrijos apdovanojimas už geriausius ir ypač galinguosius klausos aparatus ir geriausią mobiliąją programėlę.

IHS Markit Innovation Award 2016 & 2017

Anglijos „IHS Markit Innovation awards“ organizacijos apdovanojimas už inovatyvius aukštųjų technologijų produktus Sveikatos, Kūno rengybos ir Priedų industrijoje.

„ReSound Smart Klausa“

Visos mūsų inovacijos ir tyrimai sudarė mūsų naujosios „Smart Klausa“ klausos aparatų linijos, papildytos priedų ir programėlių pagrindą. „ReSound Smart Klausa“ naudoja „smart“ technologijas, užtikrinančias komfortišką girdimąjį suvokimą. Mūsų naujieji įrenginiai pilnai atitinka jūsų išskirtinius poreikius, taip pat pritaiko jūsų klausos praradimo bruožus prie jūsų gyvenimo būdo ir akustinių situacijų, kuriose jūs dažniausiai atsiduriate. Milijonai žmonių visame pasaulyje įvertino mūsų „Smart Klausa“ linijos privalumus.

„ReSound“ klausos aparatai

„ReSound“ kompanijoje mes keliame sau sunkius uždavinius ir metame iššūkius jau sukurtoms technologijoms, norėdami keisti žmonių gyvenimus į gerąją pusę. Aukščiau išvardinti apdovanojimai patvirtina, kad mūsų tikslo siekimas ir atsidavimas savo veiklai suteikia viltį daugeliui žmonių, kenčiančių nuo klausos praradimo.

„ReSound Smart Klausa“ klausos aparatai padeda žmonėms girdėti daugiau, daryti daugiau ir tapti kažkuo didesniu, nei jie yra šią akimirką.

„ReSound“ klausos aparatai