Apie „ReSound“ ir „GN Group“

Mes dirbame tam, kad jūsų gyvenimas skambėtų geriau

„ReSound“ – tai intelektualiųjų garso sprendimų srities tarptautinio lyderio, koncerno „GN Group“ dalis. Mūsų kuriamos technologijos padeda žmonėms girdėti geriau, nuveikti daugiau ir labiau pasitikėti savimi. Visą savo dėmesį koncentruojame į žmones, turinčius klausos praradimą. Mes kuriame moderniausius sprendimus, kurie jiems galėtų padėti.

Mes – „ReSound“

„ReSound“ dirbantys profesionalai nuolatos kuria geriausius klausos įrenginius, kurie leidžia žmonėms pasinerti į garsų pasaulį, kad jie ir vėl galėtų mėgautis aktyviu ir pilnaverčiu gyvenimu.

Įspūdingas paveldas

Nuo pirmosios įkūrimo dienos 1943 m., „ReSound“ yra klausos aparatų industrijos „įmonė-pionierius“, ne kartą pristačiusi rinkoje atitikmens neturinčius inovatyvius klausos aparatus.

„ReSound“ tapo pirmąja kompanija, kuri įdiegė klausos aparatuose 2.4 GHz bevielio ryšio technologiją, atvėrusią tiesioginio garso ryšio galimybes. Mūsų kompanija padovanojo pasauliui pirmuosius klausos aparatus su „Sukurta naudoti su iPhone“ funkcija, leidžiančia perduoti stereo kokybės garsą iš telefonų tiesiogiai į klausos aparatus.

„ReSound“ kompanija veikia daugiau nei 80-yje pasaulio šalių.

Kurdami geriausius aparatus jums, keliame didžiulius uždavinius sau

Norint išlaikyti lyderio pozicijas rinkoje, yra būtinas visiškas atsidavimo savo veiklai, atkaklumas ir nuolatinis noras mesti iššūkį rinkoje jau pristatytoms technologijoms ir sprendimams. Mes darome viską, kad  audiologija ir klausos sprendimai tobulėtų. Ypatingą dėmesį sutelkiame į tyrimus ir technologijų bei programų kūrimą. Mes siekiame teikti jums geriausius įrenginius, kad jūs galėtumėt girdėti geriau, nuveikti daugiau, labiau pasitikėti savimi ir augti.

Mūsų filosofija

Garso terapija

Garso terapija – tai išorinio triukšmo panaudojimas, siekiant nuslopinti dirginančius spengimo ausyse požymius. Tai gali būti baltas triukšmas, kiti specialūs maskuojantys triukšmai, tyli muzika arba net jūsų pasirinktas garsas arba melodija.

Daugelis klausos aparatų siūlo įvairias garso terapijos formas. Kadangi spengimas ausyse ir klausos susilpnėjimas dažnai yra tarpusavyje susiję, klausos įrenginiai yra veiksmingai palengviną šį sutrikimą.

Spengimo ausyse valdymo programos

Didžioji spengimo ausyse valdymo programų dalis yra skirta apmokyti smegenis, kaip nukreipti dėmesį nuo spengimo garsų suvokimo, dėmesį sutelkiant į svarbius garsus. Nukreipiant spengimo garsus į antrą planą, kenčiantys nuo ausų spengimo žmonės gali ir vėl visą savo dėmesį skirti juos dominantiems dalykams.

Spengimo palengvinimas jums po ranka

„ReSound Relief“ programėlė – vienas naudingiausių spengimo ausyse kontrolės priedų, kurį galima rasti šių dienų rinkoje. „ReSound Relief“, veikianti kaip spengimo kontrolės programos dalis, siūlo garso terapijos, atpalaiduojančių pratimų, meditacijos ir patarimų rinkinį, nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos ir laiko.

Pajauskite palengvėjimą nuo spengimo ausyse

„ReSound Relief“ programėlė siūlo jūsų dėmesį nukreipiančius užsiėmimus ir naudingus patarimus spengimui ausyse pažinti ir valdyti.

„ReSound Relief“ programėlė

 

Kova su nerimu ir stresu

Spengimas ausyse ir stresas suformuoja užburtą ratą: spengimas sukelia stresą, savo ruožtu tai padidina spengimo intensyvumą.

Tokie kovojimo su stresu ir nerimu metodai, kaip: raminančių ir atpalaiduojančių garsų perklausymas, pratimai ir meditacija, padės pajusti ramybę ir palengvėjimą nuo spengimo.

Tam reikia laiko

Nė viena iš žinomų spengimo terapijos rūšių nesuteikia momentinio palengvėjimo. Spengimo ausyse kontrolė reikalauja nemažai laiko ir kantrybės.

Jums teks išvystyti tam tikrus gebėjimus ir išmokti kasdien taikyti tam tikras strategijas. Būkite kantrūs, juk daugeliui žmonių pavyksta atrasti spengimo palengvėjimą, ypač jei jus konsultuoja kvalifikuotas klausos priežiūros specialistas.