Produkcijos filosofija

„ReSound“ – tai vientisa klausos aparatų, jų programėlių ir bevielių priedų ekosistema, kuri padeda jums lengvai prisitaikyti prie bet kurios aplinkos ir akustinės situacijos, taip pat suteikia galimybę suvokti būtent tuos garsus, kuriuos jūs norite girdėti.

Girdimojo suvokimo natūralumas

Natūralus girdimasis suvokimas pasireiškia tada, kai jūs galite lengvai nustatyti garso šaltinio buvimo vietą bei pilnai suvokiate viską, kas vyksta aplink jus. Jūs galite sutelkti savo dėmesį būtent į tuos garsus, kuriuos jūs norite girdėti, palaikyti pokalbį be jokių didelių pastangų, taip pat nukreipti savo dėmesį į kitus aplink sklindančius garsus.

Keturios pagrindinės „Smart Klausa“ linijos

Sujungdami visų keturių sričių ekspertines žinias, kurių pagrindu buvo sukurta „Smart Klausa“ klausos aparatų linija (audiologija, ryšys, dizainas ir programėlės), mes suteikiame žmonėms, turintiems klausos susilpnėjimą, galimybę bendrauti bei gyventi pilnavertį gyvenimą, lygiagrečiai su kitais dalyvaujant visose kasdienėse situacijose.

Audiologija

Mūsų tikslas – pasiekti daugiau už paprastą aprūpinimą garsu. Mes sukuriame skambėjimo natūralumą, dėl kurio žmonės pamiršta apie tai, kad kenčia nuo klausos susilpnėjimo.

Ryšys

Klausos aparatai su bevielių stereo ausinių funkcija.

Programėlės

Personalizuoti savo klausą dar niekada nebuvo taip paprasta.

Dizainas

Mūsų įrenginiai puikiai atrodo rankose ir jūsų ausyse. Mes sukuriame juos nepastebimais, o jų valdikliais visada lengva naudotis.

Mūsų naudotojų atsiliepimai

Susipažinkite su „ReSound“ klausos aparatų naudotojų atsiliepimais.

Skaityti atsiliepimus