Audiologija

Klausa vienija žmones. Todėl, prarasdami gebėjimą girdėti, mes izoliuojame save nuo visuomenės, o tai turi nemažą poveikį gyvenimo kokybei. „ReSound“ tikslas – garsų sugrąžinimas į jūsų gyvenimą. Mes stengiamės padaryti viską, jog jūs pamirštumėt, kad kenčiate nuo klausos praradimo. Mes žinome, kaip klausos aparatų naudotojai vertina kalbos aiškumą bei skambėjimo natūralumą skirtingomis akustinėmis situacijomis.

Girdimojo suvokimo natūralumas

Natūralus girdimasis suvokimas pasireiškia tada, kai jūs galite lengvai nustatyti garso šaltinio buvimo vietą bei pilnai suvokiate viską, kas vyksta aplink jus. Jūs galite sutelkti savo dėmesį būtent į tuos garsus, kuriuos jūs norite girdėti, palaikyti pokalbį be jokių didelių pastangų, taip pat nukreipti savo dėmesį į kitus aplink sklindančius garsus.

„Surround Sound“ iš „ReSound“

„Surround Sound“ (Erdvinis Garsas) iš „ReSound“ – tai mūsų išskirtinė garso apdorojimo technologija, imituojanti klausos organo funkcijas. Ji padės suvokti garsą ir nustatyti jo šaltinio buvimo vietą, taip pat užtikrins aiškumą, esant dideliam foniniam triukšmui.

Galimybė girdėti daugiau, negu jūs galėtumėte kada nors įsivaizduoti

„ReSound“ sėkmingai naudoja specialias technologijas, kurios aiškiai nustato balsą triukšmingoje aplinkoje ir automatiškai optimizuoja nustatymus, padidinant kalbos aiškumą, dėl ko jūs neprarandate aplink jus vykstančių įvykių suvokimo.

Binauralinis kryptingumas II

Binauralinis kryptingumas II užtikrina iki 30 proc. geresnį kalbos aiškumą, lyginant su kitais „premium“ klasės klausos aparatais.

Keturios pagrindinės „Smart Klausa“ linijos

Audiologija

Jūs esate čia.

Programėlės

Norėtumėte sužinoti daugiau?

Kreipkitės į specialistą jau dabar! Mes padėsime jums surasti klausos priežiūros specialistą jūsų mieste.