Kompaktiškas dizainas, patogumas ir patikimumas

„ReSound“ gali pasigirti moderniausiomis technologijomis, elegantišku ir šiuolaikiniu dizainu pasižyminčių klausos aparatų plačiu pasirinkimu. Galėsite lengvai išsirinkti klausos aparatus, kurie yra tokie nepastebi ir patogūs, kad jūs ir jūsų artimieji net neprisimins apie tai, kad jūs juos nešiojate.

Komfortiški ir patrauklūs

„ReSound“ kompanijoje mes stengiamės apgalvoti kiekvieną smulkmeną, nes tik tokiu būdu įmanoma sujungti grožį ir naudojimosi paprastumą. Visos mūsų technologijos sukurtos komfortui, patikimumui ir patraukliai išvaizdai užtikrinti. Įrenginiai sukuriami nepastebimais, o jų valdikliai surandami ir valdomi lengvu prisilietimu.

Tikrai nepastebimi

Jūs galite atsipalaiduoti, juk nuo šiol dėmesio centre būsite jūs, o ne jūsų klausos aparatai. „ReSound“ klausos aparatai yra tokie maži ir nepastebimi, kad jūsų šeima, draugai ir kolegos pastebės tik jus.

Naudojimasis be rūpesčių

Pasitikėti savo klausos aparatu yra ypač svarbu. Būtent todėl kiekvienas jo komponentas yra padengtas specialiuoju „iSolate nanotech“ sluoksniu apsaugai nuo dulkių, drėgmės ir ausies sieros. Baterijos dangtelį pagaminome žymiai tvirčiau užsidarantį, nei to reikalauja standartai. Mes kruopščiai dirbome, kad išgautumėme maksimalų patikimumą ir naudojimosi paprastumą.

Baterijos maksimali darbo trukmė

Neatsižvelgiant į savo mažus dydžius, „ReSound“ klausos aparatai gali veikti iki 12 dienų, net naudojantis telefono skambučių perdavimo ir muzikos klausymosi funkcija iki keturių valandų per dieną*.

*Taikoma „ReSound ENZO2 BTE 98“

Keturios pagrindinės „Smart Klausa“ linijos

Audiologija

Programėlės

Dizainas

Jūs esate čia.

Norėtumėte sužinoti daugiau?

Kreipkitės į specialistą jau dabar! Mes padėsime jums surasti klausos priežiūros specialistą jūsų mieste.