Ryšys

Mūsų bevielės galimybės suteikia jums nepastebimą tiesioginį ryšį, „ReSound“ klausos aparatų skambėjimo personalizavimą ir valdymą. Nuo šiol klausos aparatas pasižymi ne tik standartinėmis funkcijomis, bet ir gali būti naudojami kaip bevielės stereo ausinės.

Srautinis duomenų perdavimas ir nepastebimas valdymas

Didžioji dalis „ReSound“ klausos įrenginių turi „Sukurta naudoti su iPhone“ funkciją. Tai reiškia, kad jūs galėsite perdavinėti garsus tiesiogiai į jūsų klausos aparatus, taip pat nepastebimai juos valdyti, pavyzdžiui, iš jūsų „iPhone“, padidinant arba sumažinant garso lygį.

Norėdami išbandyti garso duomenų srautinio perdavimo galimybę tiesiogiai į jūsų klausos aparatus iš išmaniojo telefono „Android“ pagrindu, rekomenduojame atkreipti dėmesį į „ReSound Phone Clip+“ priedą.

Sužinoti daugiau

Bevieliai priedai

Bendraukite ir sąveikaukite su aplinkiniu pasauliu be jokių pastangų. Perdavinėkite visus svarbius garsus tiesiogiai į jūsų klausos aparatus.

„ReSound“ priedai padės jums geriau girdėti, neprarandant aplink jus vykstančių situacijų suvokimo, net tokiose sunkiose akustinėse situacijose, kaip susirinkimai arba susitikimai, vairuojant arba triukšmingame restorane.

Be to, mes džiaugiamės pristatydami jums priedą, kuris leis perduoti garsą iš televizoriaus tiesiogiai į jūsų klausos aparatus, tuo metu kai jūsų artimieji galės mėgautis žiūrėjimu jiems patogiu garso lygiu.

Telefono skambučių nepriekaištingai švarus skambėjimas

Mėgaukitės nepriekaištingai švaraus garso pokalbiais telefonu, nuslopinkite foninį triukšmą ir perdavinėkite muziką, internetines transliacijas arba bet kuriuos kitus garsus iš jūsų telefono „ReSound Phone Clip+“ laisvųjų rankų įrangos pagalba.

Sužinoti daugiau

Televizijos laidų tiesioginis nepertraukiamas duomenų srautas

Su „ReSound TV Streamer 2“ priedu perdavinėkite stereo garsą iš jūsų televizoriaus, kompiuterio arba muzikinio centro tiesiogiai į klausos aparatus (iki 7 metrų atstumu).

Sužinoti daugiau

Kontrolė jums po ranka

Reguliuokite garsumą arba slopinkite jūsų klausos aparatų garsą, keiskite programas, ir peržiūrinėkite visus jūsų nustatymus „ReSound Nuotolinio valdymo pultas 2“ priedo pagalba.

Sužinoti daugiau

Keturios pagrindinės „Smart Klausa“ linijos

Audiologija

Ryšys

Jūs esate čia.

Programėlės

Norėtumėte sužinoti daugiau?

Kreipkitės į specialistą jau dabar! Mes padėsime jums surasti klausos priežiūros specialistą jūsų mieste.