Apdovanojimai

Inovatyvius klausos sprendimus kuriame nuo 1943 metų, tad esame sukaupę didžiulės patirties. „ReSound“ klausos aparatai nustato pasaulinius kokybės ir intuityvių technologijų standartus. „ReSound“ pirmieji pasauliui pasiūlė klausos aparatus, sinchronizuotus su „iPhone“, ir leido tiesiogiai perduoti garso srautą į „Android“ įrenginius naudojant „Bluetooth Low Energy“ (BLE) technologiją. Be to, buvome 2,4 GHz belaidžio ryšio technologijos, kuri dabar yra pramonės standartas, kūrimo pradininkais.

CES Innovation Award 2017

„Best of Innovation“ premija „Prieinamos technologijos“ kategorijoje suteikta JAV vykusioje „Consumer Electronic Show“ (Tarptautinė vartotojiškos elektroninės įrangos paroda) parodoje.

Die Goldene Concha 2016

Apdovanojimas iš nepriklausomų Vokietijos audiologų už geriausią klausos aparatų liniją.

Golden Lobe Award 2016

Didžiosios Britanijos Nepriklausomų klausos priežiūros specialistų bendrijos apdovanojimas už geriausius ir ypač galingus klausos aparatus bei geriausią mobiliąją programėlę.

IHS Markit Innovation Award 2016 & 2017

Anglijoje „IHS Markit Innovation awards“ apdovanojimas už inovatyvius aukštųjų technologijų produktus sveikatos, kūno rengybos ir priedų industrijoje.

„ReSound Smart Klausa“

Visos mūsų inovacijos ir tyrimai sudarė mūsų naujosios „Smart Klausa“ klausos aparatų linijos, papildytos priedų ir programėlių pagrindą. „ReSound Smart Klausa“ naudoja „smart“ technologijas, užtikrinančias komfortišką girdimąjį suvokimą. Mūsų naujieji įrenginiai pilnai atitinka išskirtinius vartotojų poreikius, taip pat prisitaiko prie žmogaus klausos praradimo lygio bei gyvenimo būdo ir akustinių situacijų, kuriose žmogus dažniausiai atsiduria. Milijonai žmonių visame pasaulyje jau įvertino mūsų išmaniųjų klausos sprendimų privalumus.

„ReSound“ klausos sprendimai

Kurdami „ReSound“ technologijas mes keliame sau didžiulius uždavinius ir metame iššūkius jau sukurtoms technologijoms, norėdami keisti žmonių gyvenimus į gerąją pusę. Pelnyti tarptautiniai apdovanojimai patvirtina, kad mūsų tikslo siekimas ir atsidavimas savo veiklai suteikia viltį daugeliui žmonių, kenčiančių nuo klausos praradimo.

„ReSound Smart Klausa“ klausos sprendimai padeda žmonėms girdėti geriau, daryti daugiau ir jaustis užtikrinčiau.

„ReSound“ klausos aparatai