Spengimo ausyse terapija

Spengimas ausyse yra neišgydomas, bet yra keli jo valdymo būdai. Kai kurie terapijos būdai iš esmės yra tik reklamos triukai, bet žemiau išvardintos priemonės padėjo daugeliui žmonių sumažinti šitą problemą.

Garso terapija

Garso terapija – tai išorinio triukšmo panaudojimas, siekiant nuslopinti dirginančius spengimo ausyse požymius. Tai gali būti baltas triukšmas, kiti specialūs maskuojantys triukšmai, tyli muzika arba net jūsų išrinktas garsas arba melodija.

Daugelis klausos aparatų siūlo įvairias garso terapijos formas. Kadangi spengimas ausyse ir klausos susilpnėjimas dažnai yra tarpusavyje susiję, klausos įrenginiai yra veiksmingas sutrikimo palengvinimo būdas.

Spengimo ausyse valdymo programos

Didžioji spengimo ausyse valdymo programų dalis yra skirta smegenims apmokyti nukreipti dėmesį nuo spengimo suvokiamų garsų ir susitelkti į svarbius dalykus ir garsus. Nukreipiant spengimo garsus į antrą planą, kenčiantys nuo spengimo ausyse žmonės galės ir vėl skirti visą savo dėmesį juos dominantiems dalykams.

Spengimo palengvinimas jums po ranka

„ReSound Relief“ programėlė – vienas iš naudingiausių šių dienų rinkoje pristatomų spengimo ausyse kontrolės priedų. „ReSound Relief“, veikiantis kaip spengimo kontrolės programos dalis, siūlo garso terapijos, atpalaiduojančių pratimų, meditacijos ir patarimų rinkinį, nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos ir laiko.

Pajauskite palengvėjimą nuo spengimo ausyse

„ReSound Relief“ programėlė siūlo jūsų dėmesį nukreipiančius užsiėmimus ir naudingus patarimus spengimui ausyse pažinti ir valdyti.

„ReSound Relief“ programėlė

 

Kova su nerimu ir stresu

Spengimas ausyse ir stresas suformuoja užburtą ratą: spengimas sukelia stresą, savo ruožtu tai padidina spengimo intensyvumą.

Tokie kovojimo su stresu ir nerimu metodai, kaip: raminančių ir atpalaiduojančių garsų perklausymas, pratimai ir meditacija, padės pajusti ramybę ir palenkėjimą nuo spengimo.

Tam reikia laiko

Nė viena iš žinomų spengimo terapijos rūšių nesuteiks momentinio palengvėjimo. Jūsų spengimo ausyse kontrolė reikalauja nemažai laiko ir kantrybės.

Jums teks išvystyti tam tikrus gebėjimus ir išmokti kasdien taikyti tam tikras strategijas. Būkite kantrūs, juk daugeliui žmonių pavyksta atrasti spengimo palengvėjimą, ypač vadovaujant kvalifikuotam klausos priežiūros specialistui.